Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SzefZella2009

Gry dla dzieci na xboxa

Polecane posty

Przedmiotem mojego zainteresowania są gry na xboxa 360 przeznaczone dla dzieci. Najlepiej jakieś z postaciami z książek, bajek czy filmów animowanych, np. Toy Story, Harry Potter czy coś takiego. Oczywiście to nie jest wymóg niezbędny, ważne żeby gra nadawała się dla młodszych graczy. Mam nadzieje, że można coś takiego dostać dla dziecka około dziesiątego roku życia. Mógłby ktoś polecić jakieś tytuły oraz ewentualnie sklepy, w których można je najtaniej kupić? Raczej wolę unikać portali aukcyjnych.

Ja raczej kupuję gry w sklepach stacjonarnych, bo przecież to tylko płytka i zawsze może coś nie działać a przez internet żeby zwrócić trzeba odsyłać. Tylko wiadomo - gry kupowane w sieci są trochę tańsze niż normalnie w sklepie. Ale ja zazwyczaj nie kupuje nowości, bo są piekielnie drogie.

też myślę, że najlepiej udać się do sklepu stacjonarnego, oni dokładnie wiedzą co niedawno wyszło na xboxa i jakie gry są odpowiednie dla dzieci w danym wieku ;) jeśli będą Ci się wydawać za drogie to zawsze możesz się udać do innego sklepu i tam może uda CI się szczęśliwie trafić na jakąś ciekawą promocje ;) ewentualnie poszukaj czegoś w googlach ;)

Ja raczej kupuję gry w sklepach stacjonarnych, bo przecież to tylko płytka i zawsze może coś nie działać a przez internet żeby zwrócić trzeba odsyłać. Tylko wiadomo - gry kupowane w sieci są trochę tańsze niż normalnie w sklepie. Ale ja zazwyczaj nie kupuje nowości, bo są piekielnie drogie.

Cena jest dla mnie dosyć ważna, poza tym nie bardzo mam rozeznanie co do tego gdzie można w sklepach stacjonarnych kupić gry. Kiedyś były w empiku, ale wybór był tragicznie mały, a gier dla poszukiwanego przeze mnie przedziału praktycznie nie było. Szczerze mówiąc to nie orientuje się czy takie gry należą do nowości czy miały już premiery dawno temu..

Może lepiej kupcie małemu trampolinę na podwórko bo z tego co widzę to obecnie dzieciaki spędzają czas albo przed komputerem albo właśnie przed telewizorem, a place zabaw puste :(

A ja polecam internet. Najlepsza cena!

________________________________________________________________________________

Nigdy się nie poddawaj! Click!

Zaloguj się, aby obserwować