Skocz do zawartości
najemil22

sklep dla nastolatków?

Polecane posty

Witajcie, wszystkie uciśnione mamuśki nastolatków, szczególnie płci damskiej... Potrzebuje namiar na sklep internetowy, dla nastolatków typowo, żeby te ciuchy były modne, ale nie wulgarne i nie bezpłciowe, że spodnie w kroku wiszą do kostek, coś, co może moja wybredna „pani dorosła” do szkoły założyć, bez skandalu... teraz gusta jej się zmieniły i ciuchy jej się podobają bardzo luźne, takie, że nie widać, gdzie jest głowa, a gdzie stopy... Gdzie wy kupujecie ciuchy dla swoich „malutkich pociech”...? :-)

Taaaak, znam ten ból... ale tak z doświadczenia ci podpowiem, żebys takiego sklepu w necie poszukała i broń cię panie B. żebyś sama nie wybrała i nie kupiła, bo to skandal będzie i obraza na dwa miesiące, nie wspominając już o tym, że owa rzecz noszona nie będzie W OGÓLE!:-) I z niespodzianki zrobi się zadra za paznokciem i afera o nieposzanowaniu praw dorosłej osoby, która może chyba decydować o tym, jak ma się ubierać?!!!! Skąd to znamy... :-)

Moja córcia dostaje pewną pulę pieniążków co miesiąc i sama sobie kupuje ubrania. Fakt, dużo czasu spędza w necie, szukając jakiś tam cudów. Potem razem z koleżankami robią jedno zamówienie. Oszczędzają na kosztach przesyłki. Potem robią ciuchowe "party" i co im nie pasuje to odsyłają. I tak dalej. Potem znowu coś znajdą i zamawiają. Niektóre rzeczy są naprawdę fajne.

Weź ją na zakupy, niech sobie coś wybierze i jak już będziesz miała wskazany przez nią sklep, to wykup w nim kartę przepłaconą lub bon podarunkowy i niech młoda sama sobie kupuje ciuchy ;)

Ty będziesz miała problem z głowy, ona poczuje, że jej ufasz (taki plus wychowawczy), a kasy nigdzie indziej Ci nie przepuści ;)

Ta sama zasada działa w większości sklepów internetowych, więc macie spore pole manewru.

Ale kobieta pisze, że mała taki luźny luz lubi, więc troszkę kontroli i gustu się przyda chyba...? :-) usiądź z nią przy necie i wybierzcie coś wspólnie, metodą prób i błędów, ty sobie melisę zaparz... Jej też zaparz, podwójną:-) I może wam się uda:-) kup jej jedną rzecz, która jej się podoba, zaciśnij zęby, a drugą, która tobie się podoba, a jej prawie:-) kompromis to spotykanie się w połowie mostu, a nie na czyimś brzegu:-)

Dzięki za podpowiedzi :) Przeglądałam różne strony internetowe i znalazłam fajnego bloga o tematyce modowej dla nastolatków. Jak się później okazało mają również sklep internetowy i bardzo atrakcyjne ceny. Jeżeli potrzebujecie informacji odnośnie najlepszego stroju dla Waszego dziecka na różen okazje, np na Zieloną Szkołę to polecam artykuł: http://yups.pl/blog/jak-ubrac-dziecko-na-wycieczke-szkolna/

Mój nastoletni syn najchętniej ubiera się w croppie. Nie wiem jak tam z modą dziewczęcą w tym sklepie, ale dla chłopaków są całkiem fajne bluzy, spodenki, koszulki. Jak przychodzą wyprzedaże chętnie tam zaglądamy. Szczerze mówiąc sama kupiłam tam dla siebie fajna bluzę ;) (choć nastolatką już nie jestem ). :P

ja na allegro juz nie, teraz zamawiam na goodlookin, bo moja córka ma juz 16 lat wiec rozmiar M nosi. Córka lubi stamtąd ubrania, dresy na WF.

ja na allegro juz nie, teraz zamawiam na goodlookin, bo moja córka ma juz 16 lat wiec rozmiar M nosi. Córka lubi stamtąd ubrania, dresy na WF.

faktycznie spory mają tam wybór od xs chyba aż do kilu XL

A ja ze swojej strony mogę Wam polecić sklep Bershka. To sprzedawca ubrań dla młodych ludzi, który ma szeroką ofertę i dosyć przystępne ceny. Co dla mnie ważne, nie oferują ubrań tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w sklepie internetowym, więc zawsze można zamówić jakiś ciuch online. Jakby któraś z koleżanek-mam była zainteresowanym takim prezentem dla córki, może odwiedzić tę stronę - https://blip.pl/bershka/. Naprawdę warto, bo często są wyprzedaże, a nie każda mama ma czas aby z nastolatką chodzić po sklepach.

Jeśli chodzi o mnie to ciężko wskazać mi jeden konkretny sklep bo kupuje w kilku różnych miejscach zarówno w sieci jak i sklepach stacjonarnych. Jeśli chodzi o dzieci to stawiam na sprawdzone sklepy takie jak 5.10.15. Przynajmniej mam pewność, że za stosunkowo niskie pieniądze kupię coś porządnego i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się wyjść z pustymi rękami z tego sklepu :)