Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Despina

Gdzie kupię dziecięce krzesła?

Polecane posty

Witam! Odkąd pojawiły się dzieci w naszym życiu standardem stało się organizowanie przyjęć i kinderbali:) Zawsze przychodzi sporo dzieci i zawsze jest problem z krzesłami, bo nie każdy ma takie jakie by chciał;/ Czy może jest jakiś producent typowo dziecięcych krzeseł, albo takich, które nie będą drogie, ale sprawdzą się dla dzieciaków? Czy ktoś z Was może coś polecić? Gdzie kupujecie krzesła odpowiednie dla dzieci? Czy raczej decydujecie się na standardowe krzesła dla małych i dużych? Jak to u Was jest?

U mnie tylko synek ma specjalne krzesło, takie typowo dziecięce. Jakoś nigdy nie pomyślałam, żeby zapraszając jego znajomych zapewnić im również dziecięce krzesła. Przede wszystkim nie mam miejsca żeby je przechowywać. No chyba, że były by to jakieś składane. Ale w zasadzie nie wiem po co w coś takiego inwestować, skoro dzieci rosną i szybko te krzesła przestaną spełniać swoje funkcje.

Ja mam dla synka i jego znajomych jeden zestaw stoliczek i krzesełka. Ja akurat kupowałem to używane za malutkie pieniądze z ogłoszenia na portalu. Ale z tego co się orientuję takie zestawy są w sieciach handlowych, szczególnie teraz w porze letniej powinny być na nie promocje.

Zaloguj się, aby obserwować