Skocz do zawartości
sonia

Nasi ulubiency

Polecane posty

To ja przesylam kolejna fotke kroliczka, tym razem z jego maskotkami:

-swistakiem-pupilem, wylizuje go i wogole to sa "funfle", obecnie biega z nim w zebach po lozku

-psem o imieniu Fred, to jest koles do bicia :mrgreen:

spadi_256.jpg

A zebys wiedzial,ze myrda bo to chlopak :mrgreen:

Pieknie spi kladzie glowke bokiem a noge wystawia pokazujac drzuszek :->

I szybka jest niezle biega :-D

Dobrze jak czlowiek ma swiadomosc swoich wad, ale po co od razu tak niska samoocena?? ;-)

Alu sliczna ta Wasza Bunia:) a co to za rasa?? jest przesliczna :-D

buziaki dla Kuby i podrap Bunie za uszkiem:)

mamcia Oliwierka

Gość moko

zamieszcze, ale teraz nie mam czasu pstrykac zdjatek -bo Blysk-rybka ma okres dziennego wyciszenia i kamieniami pluje tylko w nocy :-x a nie mam ochoty stac na nia z apratem.

Nie mam czasu na nic :( moje zycie to zycie na wariackich papierach i tak bedzie do konca czerwca...

Tak pomyslalem, ze ta Twoja rybka to moze sie boi ciemnosci?? I tak sobie spluwa, zeby sobie dodac odwagi ;-)

fajne psiaki widze ,ze gustujecie w suczkach.ja tez mam suke,pisze o niej tak oficjalnie bo jestem na nia wsciekla,ze hej.zrzarla mi dzisiaj malpa jedna ulubiona ksiazke mojej mamy,moja a teraz miala byc syna,ale nie bedzie bo nie wiele z niej zostalo.

zwie sie fryderyka,mowimy na nia frida lub zdzicha ma prawie 2 lata i uwaza sie za najmlodsze dziecko w rodzinie,teraz przechodzi chyba bunt dwulatka i pokazuje swoje niezadowolenie z tego,ze zostaje sama w domu.powinnam ja nazwac demolka.

dscn2301_111.jpg