Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiecemil2013

Mama dla taty:-)

Polecane posty

Tak, tak, mama dla taty także od czasu do czasu jakiś prezent może zrobić, szczególnie, jeśli może przy tym połączyć przyjemne z pożytecznym, prawda? Wy też tak macie? :-) Otóż, kochane, interesuje mnie torba, firmy Bugatti, ale nie byle jaka, tylko taka zapinana w pasie saszetka, na dokumenty i klucze, wiecie, o co chodzi? Bugatti, ponieważ mój mąż jest delikatnym snobem, nie będę ukrywała i wszystko stara się mieć z dobrych firm, a taka nerka dlatego, bo ostatnio Pan Perfekcyjny zgubił cały pęk kluczy do domu... No więc właśnie dlatego, żeby mu dopiec na poziomie i zasugerować coś delikatnie, poszukuję takiego modelu, najlepiej po dużych promocjach:-) Pomożecie? Satysfakcja to podstawa dobrego związku, nie uważacie? :-) Dzięki z góry:-)

Prezent dla męża... hmm... nerka to na pewno dobry pomysł, bo nie trzeba wypychać kieszeni przy spodniach i w zasadzie to wszystko jest pod ręką:) no i minimalne ryzyko, że coś się zgubi:) Jeżeli chodzi o Bugatti to znam i polecam tą markę, bo mój mąż także jest jej fanem, więc spokojnie i bez obaw możesz kupować:) Najlepiej w sieci, bo można naprawdę dużo zaoszczędzić, no i mamy większy wybór niż w sklepach stacjonarnych:)

Hej kochane ;) no więc ja widziałam takie torby męskie z Bugatti za 159 zł . tylko ,że ona jest taka saszetka przez ramie ( mój mąż czasem nosi właśnie taką torbę jak jedziemy gdzieś na jakąś wycieczke ) NIe widziałam właśnie nigdzie takiej nerki z tej firmy . a mąż też właśnie szukał , bo wszytsko ma się przy sobie , klucze , dokumenty i pieniądze, no i nie trzEba się martwić ,że zostanie się okrADZIONYM ;)a wżyciu różnie to bywa . Sprawdzaj a internecie co jakiś czas ;) a pewno będą jakieś promocje ;)

Nawet nie wiedziałam, że Bugatti robi nerki...Jak Ci się uda taką namierzyć, to wrzuć linka tutaj, bo też chętnie z niego skorzystam ;)

Jak mój kiedyś zgubił klucze, to byłam mniej subtelna...kupiłam najbardziej odblaskową i najgrubszą "smyczkę" jaką znalazłam w sklepie z zabawkami, dopięłam do jego nowych kluczy i jak zbierała się do pracy, to mu ją powiesiłam na szyi ;)

Dodam tylko, że mój ma duże poczucie humoru ;)

prawdziwy facet swój dobytek mieści w kieszeniach. Tylko później problem z kieszeniami bo robią się dziury. Ale teraz spodnie z dziurami w modzie. Jeśli uważasz, że będzie korzystał z takiego gadżetu to pewnie kup mu i niech się cieszy nowym dodatkiem w swojej garderobie.

Mój mąż by się z takiej nerki z całą pewnością nie ucieszył - juz lepszym rozwiązaniem byłby dla niego zwykły plecak albo taka sportowa aktówka. Co do Twojego pomysłu - to jeśli tylko Twój mąż lubi takie gadżety to jak najbardziej. Marka dobra, cena dobra, jakość jeszcze lepsza - nic tylko kupować;) chociaż i tak szuje, ze największa będzie twoja satysfakcja;)

Witaj, ja nie widzę w tym nic złego jeżeli chodzi o niespodzianki, czy prezenty w rodzinie. Torba bugatti to fajna opcja, ale rozważ również inne eleganckie marki galanterii skórzanej. Ciekawe promocje ma na ten moment shoe-mania.pl, więc może zajrzyj na ich stronę i zapoznaj się z asortymentem. Pozdrawiam :)

oj mój też nerki by nie chciał, mój ma wszystko w kieszeniach, albo w samochodzie, raz była sytuacja, ze musiał skoczyć pociągiem nad morze, bo ja z synem wczesniej autem pojechałam, to musiał dojechać, nie chciał portfela w reku nosić, to pozyczyłam mu swoją taka czarną sportową przez rami torbę :D

Mój mąż lubi praktyczne prezenty, a nie lubi wszelkiego rodzaju toreb, saszetek czy nerek. Po prostu ma w kieszeni potrzebne rzeczy, a potem wkłada je do samochodu. Ja mojemu ostatnio przed zimą zafundowałam hotel opon Zabrze ma taki fajny punkt http://www.serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy wiecie jak się cieszył, że nie musi nosić i tak wygodnie teraz będzie miał? Drobny gest, a cieszy ;)

A co myślicie o obdarowywaniu swoich mężów bukietami? Pytam ponieważ ostatnio znalazłam w ofercie http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-gdansk bukiety dla niego. Maja przepiękna granatowo zieloną tonacje i przyznam szczerze ze sama bym nimi nie pogardziła, ale aktualnie zastanawiam się czy nie zaskoczyć nimi tż. Czy takie odwrócenie ról moze być seksownym pomysłem? ;)

A co powiecie o prezencie typu dywaniki np. dla osoby która pracuje w przewozie i jeździ tirem.

Co Wy byście mu kupili w prezencie związanym z jego pracą?

Ja bym kupiła perfum - to świetny prezent dla każdego :) Zajrzyj sobie na http://www.kosmetyki360.pl, gdzie znajdziesz wiele markowych propozycji w korzystnych cenach. Na pewno będziesz zadowolona.

Hej! Ja zastanawiam się nad tym, aby kupić mojemu mężowi z okazji zbliżających się urodzin buty :) Ostatnio znalazłam fajny sklep, gdzie można dostać modne buty męskie i to naprawdę w bardzo korzystnej cenie, bo sklep oferuje zniżki :) Myślę więc nad tym, aby się skusić. Myślicie, że podarunek tego typu: http://www.royalpoint.pl/marki/bugatti jest w porządku? :) Oboje z mężem cenimy sobie modę :) Jakie jest Wasze zdanie?

Wybór prezentu dla faceta nigdy nie jest łatwy. Ja jakoś zawsze mam z tym spory problem i nie wiem co tak naprawdę wybrać. Chociaż , niedawno oglądałam tutaj supergalanteria.pl dla siebie portfel i trafiłam na świetne gadżety dla facetów. Można tam coś dla nich znaleźć

Wydaje mi się, że bardzo fajnym pomysłem na podarunek może być na przykład fotoobraz, taki jak tutaj: http://www.sweethomedecor.pl/. Oferta jest bardzo ciekawa, a dzięki prostej aplikacji można wszystko stworzyć samodzielnie ;) Zapisując się na newsletter można być także na bieżąco z aktualnościami:)

ja zamowilam dla meza wlasnie na goodlookin koszule i czekam na przesylke bedzie prezent od nas na jego urodzinki

Zaloguj się, aby obserwować