Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RenaldoWks1983

Lato, a ja myślę o zimie...:-)

Polecane posty

Witajcie:-) Jak w temacie:-) A dlaczego myślę o zimie? Bo chcę wcześniej zapisać moje dzieciaki na ferie zimowe:-) W tamtym roku spóźniłam się i całe ferie przesiedzieli w domu, co nikogo nie uszczęśliwiło, uwierzcie mi...:(((( Także, moje pytanie, gdzie na ferie z dzieckiem? Z dziećmi w sumie:-) I czy jest taka możliwość, żeby wysłać dzieciaki same na taki wyjazd, coś jak kolonia, ale dla dorosłych? To znaczy, żeby byli instruktorzy, opiekunowie i animatorzy? Znacie jakieś firmy, które organizują takie wyjazdy? Będę wdzięczna za namiary:-)

Nie znam zbyt dużej ilości takich firm..Musisz się zdać na siebie bo w tym momencie myślę jeszcze o wakacjach letnich, które mam zaplanowane na połowę Sierpnia. Trochę się dziwię dlaczego tak szybko już planujesz sobie te wczasy zimowe..No jak kto woli ale ja bym jeszcze się z tym wstrzymała bo to bardzo wiele zależy od tego czy dostanę kilka dniu urlopu jakoś tak w styczniu..

Moim zdaniem im wcześniej, tym lepiej ;) Faktycznie sezon urlopów letnich w pełni, ale przyznam szczerze, że ja ostatnio też zaczęłam się zastanawiać gdzie wysłać dzieciaki w tym roku :D a To pewnie wszystko dlatego, że tęsknię za odrobiną chłodu :P Wydaje mi się, że musisz poszukać jakiegoś biura podróży, które zorganizuje taki wyjazd ;) Im wcześniej się za to zabierzesz, tym masz szansę uzyskać większą zniżkę ze względu na termin :D

Biuro podróży bardzo rozsądny wybór ale już myśleć o zimie w lecie, to trochę szalone z twojej strony :) ale zawsze można tak sobie myśleć :P ja pamiętam jeszcze za czasów dziecka rodzice organizowali mi jakieś wypady kolonijne w góry do Zakopanego, Karpacza itp..Wiem, że korzystali z jakiś specjalnych biur podróży co organizują dla dzieci takie miejsca.

Dobry pomysł z wspólnym wyjazdem i jednocześnie opieką instruktora i opiekuna. Dzięki temu rodzic też może trochę odpocząć, a jednocześnie ma dziecko na oku. Wiadomo przecież, że zabawy na śniegu i nartach mogą się różnie nieprzyjemnie skończyć, dlatego warto być blisko dziecka. Myślę, że takie wycieczki oferują tylko biura podróży. Ale mogę się mylić.

Właśnie wiecie, że nie tylko biura podróży? Ostatnio w pracy poruszyłam ten temat i koleżanka powiedział mi, że są takie firmy, organizatorzy turystyczni, którzy zajmują się takimi wyjazdami i gwarantują obsługę, instruktorów, animatorów, plany zajęć i wysoki poziom atrakcji:-) Słyszeliście o tego rodzaju firmach? Gdzie i jak ich szukać?:-(( Koleżanka nazwy nie pamiętała...(

Nasz Piotruś jeżdzi od 2 lat na ferie organizowane przez jego szkołę i to się sprawdza. Jednak w tym roku planujemy wyjechać rodzinnie na ferie zimowe z dzieckiem, bo oboje z mężem mamy zaległy urlop do wykorzystania. Z tego co polecali nasi dobrzy znajomi to firma naferie.pl jest organizatorem tego typu ferii, które urozmaicane są poprzez naukę jazdy na nartach, zabawę, animatorów i wiele innych atrakcji. Jest to dobra opcja zarówno dla dorosłych jak i dzieci:)

No ja tam samo miałam. Myślałem latem o feriach zimowych dla moich dzieci. Bo ja niestety nie dostanę na ten czas urlopu dlatego chciałam aby one chociaż jakoś cieszył się z tego wolnego. Zdecydowałam się na ofertę firmy https://www.atas.pl/ Prowadzą wyjazdy językowe oczywiście z naciskiem na naukę języka angielskiego w Londynie. Będzie to okazja dla moich dzieci aby zapoznały się z kulturą , historią kraju jakim jest Anglia. No i przede wszystkim zetknęły się z językiem obcym w jego naturalnym środowisku. Będzie im towarzyszyć wykwalifikowana kadra a dzięki specjalnie przygotowanym materiałom do nauki będą mieli podstawkę aby z niej skorzystać. Wiele dobrego czytałam na temat firmy ATLAS cieszą się znakomitą opinią w sieci i są na naszym rynku już od 1989 roku a to przecież bardzo dużo. Ja w ich wieku nie miałam takich możliwości i bardzo marzyłam o wyjeździe za granicę. Teraz chce aby moje dzieci korzystały z tego skoro są tak olbrzymie możliwości oraz firma która pomaga w realizacji marzeń. Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie.

Zaloguj się, aby obserwować