Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chanellka

Jaki plecak dla dziecka kupić do szkoły

Polecane posty

Już koniec lipca. Trzeba zastanowic sie nad zakupami szkolnymi dla dziecka.Chciałabym w tym roku kupić dla córci nowy plecak. Mam obecnie na oku dwa:

sklep.paso.pl/dzieci/produkt/2293

Oraz ten model:

sklep.paso.pl/dzieci/produkt/2098

Pierwszy jest droższy ( ten drugi obecnie jest w promocji) ale moze warto jest nie oszczędzać i kupić właśnie ten różowy? Nie wydaj się Wam solidniejszy? A i czy Wasze dzieci maja plecaki na kółkach? Jesteście zadowolone,że takie kupiłyscie im?

Na chwile obecną bardzo modne sa torby szkolne więc może coś takiego warto kupić dziecku? A jeszcze lepiej jak zabierze sie na takie zakupy dziecko. Wtedy masz pewność że będzie zadowolone z zakupu.

Nie wiem czy torby szkolne to taki dobry pomysł bo bardzo obciążają kręgosłup. Plecak jest na pewno o wiele lepszym rozwiazaniem szczególnie jeżeli mowa tu o dzieciach w wieku wczesnej podstawówki. Ja akcesoria szkolne kupowalam w smyku, korzystając z dodatkowych kuponów rabatowych ze strony: http://blip.pl/sklep/smyk/ . Tym sposobem udało mi się zaoszczędzić troche grosza przy wrześniowym szale a dzieciaki i tak były zadowolone.

wszystkie moje siostrzeńcy noszą deutery. dobre, jakościowe, nie szkodzą plecom, wytrwałe :) więc polecam je

Radzę wybrać plecak, który jest w miarę lekki, ma odpowiednio wyprofilowany i usztywniony tył (powinien dobrze przylegać do pleców dziecka), oraz szerokie i regulowane szelki - warto wybrać plecak, który ma wiele kieszeni i przegródek, pozwalają one równomiernie rozłożyć ciężar. W sklepie http://eplecaki.pl jest sporo ładnych i dobrych jakościowo plecaków dla dzieci - można je zamówić w sieci, albo kupić w sklepie stacjonarnym w Poznaniu.

Zaloguj się, aby obserwować