Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Netrenate

Jak mieć gęste włosy

Polecane posty

Witajcie Kochane, od jakiegoś czasu mojemu mężowi wypadają włosy. Ma znacznie wyższe czoło, zakola się powiększyły i z tyłu ma jakieś prześwity. Mi to całkowicie nie przeszkadza, ale on jest całkowicie przewrażliwiony na tym punkcie. Przez to ma gorszy nastrój i jakoś gorzej czuje się sam ze sobą. Czy jest jakieś sposób, żeby mieć na nowo gęste włosy? Jak to zrobić Czy trzeba zdecydować się na przeszczep? I czy jest to skuteczne? Może macie jakieś gotowe rady i możecie mi coś polecić? Z góry dziękuję.

Wiem coś o tym, mojemu mężowi od roku powiększają się bardzo zakola i jest to jego czuły punkt i strasznie to przezywa, choć ja nie widzę w tym nic złego. Stosował już rożne środki i szampony ale nic mu nie pomaga, chcielibyśmy udać się do jakiegoś specjalisty dla jego świętego spokoju, ale przeszczep włosów to dla nas ostateczność, mam nadzieję że będzie można to jakoś zatrzymac

Faktycznie ciężki orzech do zgryzienia. Nie wiem czy nie warto udać się do jakiegoś specjalisty. Może fryzjer kogoś poleci. Może jakieś lepsze kosmetyki kupowane bezpośrednio od producent. Spróbuj może się uda. Powodzenia.

Witaj:-) Przede wszystkim zacząłbym od wizyty w drogerii, kupiłbym te reklamowane produkty i zahaczyłbym o aptekę, kupiłbym suplementy. Poza tym, umówiłbym wizytę u trychologa, który jest specjalistą, znającym odpowiedź na pytanie, jak mieć gęste włosy :-) Dermatolog jest zbędny, wystarczy jeden fachowiec – mi pomógł i ciągle pomaga:-) Polecam sprawdzić, czy w twoim mieście jest tego rodzaju gabinet:-)

Panowie ciężko przeżywają łysienie... Chyba każda kobieta to wie lub zaraz się dowie ;) Dobra wiadomość - przyzwyczajają się i już problem znika (z włosami, niestety). Mnie także nie przeszkadza, że mój mąż się robi coraz bardziej łysy, kiedyś miał bujną czuprynę, a on się już z tym pogodził i teraz z tego żartuje. I to nawet nie efekt ukrywania problemu - on faktycznie to zaakceptował :) Polecam to samo!

MODELING SPRAY NATURAL FIXATION z Venita to taki płyn modelujący do włosów z prowitaminą B5, ktory poprawil gestosc moich wlosów..latwiej sie ukladaja i piekne blyszcza

Niech spróbuje pić drożdże, skrzyp i pokrzywe oraz siemię lniane. Masaże skóry głowy olejkiem rycynowym też mogą pomóc. :)

sam skrzyp malo dziala, ja sama biorę vitapil mama i bardzo pomaga, jednak jest on przeznaczony dla osób po porodzie i karmiących piersią, same wiecie jak wtedy wlosy potrafia wypadac. Moim zdaniem kupowanie preparatu czy suplementu opartego tylko na skrzypie to wywalanie pieniedzy w bloto

Moje włosy bardzo się poprawiły odkąd zaczęłam stosować profesjonalnych produktów do ich pielęgnacji. Polecam, aby zapoznać się z tą ofertą: https://hairlook.pl/odzywki-do-wlosow - fajna sprawa, ponieważ aktualnie można trafić na wiele promocji :) Super jakość produktów, dzięki czemu przy regularnym stosowaniu, widać poprawę :)

Ja polecam zastosować kosmetyki z mikrowłóknami. To świetny sposób na szybie i efektowne zagęszczenie włosów. Sama używam takich kosmetyków od Luciano i jestem bardzo zadowolona z efektów :)

jak chcesz mieć takie dobre włosy, musisz zgłosić się do dobrego fryzjera.

Zaloguj się, aby obserwować