Jump to content
Sign in to follow this  
Enrike

meble szkolne

Recommended Posts

Witajcie, w ostatnim czasie coraz częściej rozglądam się za meblami szkolnymi do pokoju dla mojego łobuziaka. Zainteresowała mnie strona AKMA i generalnie nie wiem co dalej począć. Może ktoś korzystał z ich usług albo mógł by coś polecić innego. Będę wdzięczna za wszystkie wypowiedzi:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, w przyszłym roku szkolnym sama będę musiała zrobić remont pokoju mojego małego niunia i kupić mu jakieś meble szkolne. Przecież kończy już przedszkole i pójdzie do szkoły więc wiadomo... Kiedyś dla starszej córki moi rodzice a jej dziadkowie jak jeszcze u nich mieszkaliśmy to wyszykowali jej pokój i meble kupowali w stacjonarnym sklepie i część przez internet. Ale ten sklep nie istnieje. Dlatego będę musiała odwiedzić sklep, który proponujesz i się powoli zacząć za czymś rozglądać. Aby spełniało kilka wymagań zarówno jakościowych jak i cenowych oczywiście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie meble szkolne masz na myśli? Chodzi Ci o biurko i krzesło, czy coś więcej? Ze swojej strony mogę polecić krzesło z regulacją - oparcia, wysokości, takie jest najlepsze dla dziecka, bo można je dostosować do wieku i wzrostu. Po prostu będzie dłużej służyć. Ja do pokoju syna kupiłam też tablicę korkową, którą zawiesiliśmy nad biurkiem. Dzięki temu jest miejsce, do przyczepiania ważnych notatek, karteczek z przypomnieniami itp. Można np. zapisać słówka po angielsku i dzięki temu dziecko szybciej je zapamięta, bo będzie często na nie zerkać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie słyszałem o takiej firmie ale jak patrzę na ich produkty to muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawa oferta... Warto poszukać informacji w internecie o trwałości i jakości wykonania. Mój syn za dwa lata pójdzie do pierwszej klasy więc tak naprawdę mogę już powoli przygotowywać się do momentu gdy zacznie się uczyć i zbierać meble które przydadzą się gdy zacznie chodzić do szkoły. Takie rzeczy jak biurko czy szafki mogą stać już nzacznie wczęsniej w jego pokoju. Może się skuszę na ich produkty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie dzisiaj troche szperałem za meble szkolne powiem wam że całkiem dobra jest ta firma dzisiaj wstępnie umówiłem się jakie meble potrzebuje nawet dostałem katalog z meblami wydaje mi się że chyba będzie warto zaufać tej firmie ostatnio też czytałem że sporo ludzi biorą tam meble również szkoły i różne placówki. Przetestuje to zobaczymy co z tego będzie mam nadzieje że to prawda co inni ludzie sądzą o tych meblach. Dam wam znać czy narpawdę warto było.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o meble szkolne to może warto zaopatrzyć się w meble używane.Są one czasem naprawdę dobrej jakości i nie trzeba się zaopatrzyć w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Generalnie wszystko zależy od tego co chcemy zakupić. Strona, o której piszesz jest bardzo awangardowa więc warto się nad nią zastanowić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja każdemu dziecku kupowałam gotowy komplet mebli, bo nie jestem zbyt dobra w łączeniu pojedynczych mebli. Poza tym kupowanie kompletu mebli jest wygodniejsze i szybsze. Wszystkim swoim dzieciom kupowałam meble w tym sklepie http://elies.pl/kategoria/meble-dla-dzieci-elies . Meble może nie należą do najtańszych, ale są bardzo solidne i mogą posłużyć przez wiele lat. Są także bardzo ładnie wykończone, czego niestety nie mogę powiedzieć o meblach z niektórych sklepów sieciowych, bo w ich przypadku odnoszę wrażenie, że robione są na ilość a nie jakość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mebli szkolnych niezbędne jest oczywiście biurko, oraz wygodny fotelik obrotowy - co do biurka, to jeśli lubicie prostotę i minimalizm, to takie biurko skandynawskie będzie w sam raz. Potrzebne będą też jakieś półki na książki, albo regały.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×