Jump to content
Sign in to follow this  
Chanellka

Buty dla dziecka

Recommended Posts

Witam

Jestem mamą 5-letniego łobuziaka Co roku mam dylemat, jakie buty kupić synkowi na zimę. Śniegowce, czy kozaki? I jakiej firmy? Skórzane?

Wiadomo, że najważniejsze, przy wyborze takich butków, to nieprzemakalność, wytrzymałość, oraz żeby były cieplutkie.

W ubiegłym roku kupiliśmy naszemu maluchowi śniegowce z Lidla. Były okropne szybko przemakały (a miały być nieprzemakalne!), podeszwa popękała w kilku miejscach, a wierzchni materiał się pruł! Na ten sezon zastanawiam się nad kozakami z Deichmanna lub CCC. I tu pytanie do was, drogie mamy. Jakie macie doświadczenie z butami zimowymi dla waszych pociech? Jakie polecacie, a jakie odradzacie?

Nie oszczędzam nigdy na butach dla dziecka. Jestem zdania,.ze lepiej jest kupić porządne buciki dobrej jakości niż oszczędzać oraz kupić coś taniego. Poza tym dziecku w dobrych butach , porządnie wykonanych będzie w zimie cieplej. Zerknij sobie tutaj:

supersklep.pl/buty/dzieciece - obecnie w Supersklepie maja spory wybór porządnych butów dla dzieci.

Mój synek obecnie chodzi w butach Timberland. Może nie były taki tanie ale za to są praktycznie nie do zdarcia a mam bardzo aktywne dziecko. Uwierz ;)

Zgadzam się z kajek, że na butach nie można oszczędzać. Wydaje mi się, że takie porządne śniegowce lepiej się sprawdzą niż kozaki. Mimo że śniegu to jak na lekarstwo obecnie ;) Kozaki mniej wytrzymują ruchliwość dziecka, przynajmniej ja z nimi mam takie doświadczenie ;)

-----------------------------------------------------

Polecam serwis Toyota Zabrze http://www.serwistoyoty.pl/samochod-gotowy-na-mrozy

Zimowe buty muszą być przede wszystkim ciepłe i nieprzemakalne. Ja swojej małej postanowiłam kupić skórzane buciki i się na nich nie zawiodłam. Nie warto jest oszczędzać na bucikach a szczególnie jeśli chodzi o zdrowie i wygodę naszych dzieci

Zajrzyj sobie na stronę http://www.buty360.pl, która skupia oferty z różnych najpopularniejszych sklepów internetowych z butami. Znajdziesz tam wiele świetnych możliwości. A maluchowi kupiłabym wygodne buty sportowe, w końcu lato idzie :)

Obojętnie na jaką porę roku bierz buty w Ryłko, jeśli chcesz porządne buty. Są na prawdę świetnej jakości i nie zawiodłam się na żadnej parze butów. Wcześniej jak kupiłam swojemu synkowi zwykłe buty do latania to strasznie szybko mu się rozwalały. Postanowiłam wydać więcej ale żeby miał dobre gatunkowo buty. Jak z nich wyrośnie to spróbuje sprzedać

Muszę też kupić dziecku jakieś butki może zamówię w internecie bo jednak szybciej.

Ja Wam moge podrzucić namiary na dobre buty niemowlęce . Ja kupowałam synkowi te buty jak uczył sie chodzić. Sa nie tylko ładne ale i bardzo praktyczne. Wykonane są z oddychającego materiału dzięki czemu stópka się nie poci. Dziecko moze w nich chodzic nawet w gorące dni. Mają tez świetne zapięcie “Zip Around ” , dzięki któremu buciki można założyć szybko i bez wysiłku. Naprawdę polecam - to buciki doskonałe.

Siemka, ja podzielę się patentem na tanie buty sportowe - może i dla dziecka też się znajdą, ale nie zapominajmy, że dziecko będzie chciało biegać z nami, więc sami też musimy sobie sprawić dobre obuwie do hasania!

Sign in to follow this