Skocz do zawartości
Chanellka

Jaki bank ma najlepsze konta osobiste

Polecane posty

Hej dziewczyny. Może Wy doradzicie mi w jakim banku załozyć sobie konto? Zależy mi a takim , w którym nie będzie żadnych opłat :) Liczę,ze mi tutaj pomożecie:)

Jest wiele takich banków.Mój mąż ma obecnie konto w mbanku. Jest darmowe ale osobiście nie podobała mi się tam obsluga. Za bardzo kolorowa. Lepszą ofertę ma moim zdaniem ING Bank śląski, zobacz sobie porównanie kont:

www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/

Do konca stycznia mają tam promocję na konta osobiste. Jeśli założysz u nich konto dostaniesz 100 zł zwrotu na swoje.To moim zdaniem bardzo fajna promocja.

Osobiście mam od wielu lat konto osobiste w mbanku. Konto jest za darmo, karta jeśli się ją używa do płacenia również jest bez opłat.

Natomiast nie wiem czy polecać czy nie, bo niedawno miałam nieprzyjemną sytuację, która zachwiała moim dobrym zdaniem o tym banku.

Przez wiele lat miałam konto w jednym banku. Byłam z niego zadowolona do czasu, w którym wprowadzili mi opłaty za prowadzenie, konta i karty. Nie jest tego dużo, bo trochę ponad 10zł, ale w ciągu roku nazbiera się 150zł niepotrzebnego wydatku i dlatego planuje zmienić konto na inne. Chcę zmienić także bank. Moja dobra koleżanka, która skończyła ekonomie poleciła mi przenieść konto tutaj http://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/konta/jak-przeniesc-konto , bo procedura jest bardzo prosta, a konta są darmowe. Macie swoje konta w tym banku?

Co prawda ciężko mi doradzic w kwestii konta bo sama prowadze jedynie konton firmowe ale jezeli chodzi o inne uslugi finansowe takie jak fundusze inwestycyjne czy III filary emerytalne z czystym sercem moge polecić Ci nntfi, korzystam z ich usług od dawna i patrząc na ich notowania: https://www.nntfi.pl/notowania bardzo cieszę się z tej decyzji. Może Tobie również spodoba sie ten model lokowania kapitału.

Według mnie najlepszą ofertę ma teraz Smart Bank i Millennium. Oba konta są darmowe, a biorąc udział w promocji można zdobyć dodatkową gotówkę. Sprawdźcie sami na stronie oszczednoscionline.pl.

Ja mam od kilku lat w mbanku. Trochę zaczynają kombinować z opłatami, więc zaczęłam rozglądać się za nowym, internetowym.

Ostatnio dosyć dużo informacji i pozytywnych opinii usłyszałam o tym koncie z banku Millennium. zobacz opinie :) Moim zdaniem właśnie dzięki opinią innych użytkowników najlepiej jest nam wybrać konto dla nas.

Moja córka nie tak dawno skończyła 18 lat i już ma pracę dorywczą i myśli o założeniu konta osobistego. Jak te dzieci szybko dorastają. Jeszcze nie tak dawno chodziła do szkoły podstawowej a już dorosła dziewczyna. Obiecałam że znajdę dla niej jakąś dobrą ofertę gdzie będzie można wpłacić swoje pieniążki. Co sądzicie na temat http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konta-standardowe.html Sama mam tam konto i jestem zadowolona.

Ja polecam mBank ;) ale szukam ostatnio bezpłatnego konta firmowego i ciężko jest znaleźć dobrą ofertę bez haczyków ;/

Myślę że dla osób o sporej rodzinie na pewno nada się nest bank... Mają fajną ofertę oszczędnościową :)

Myślę że dla osób o sporej rodzinie na pewno nada się nest bank... Mają fajną ofertę oszczędnościową :)

Szanowna Pani, Nest Bank ma dla swoich Klientów kilka możliwości oszczędzania. Jedną z nich jest konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności, które nie wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym i kosztami administracyjnymi (w tym z opłatami za wcześniejsze zakończenie oszczędzania). Składa się ono ze zwykłego konta Nest Oszczędności oraz Premii za długość okresu oszczędzania i liczbę posiadanych dzieci. Oferujemy także szeroką gamę lokat bankowych. Po szczegóły zapraszam na stronę https://www.nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl