Skocz do zawartości
lwica

nasz cenny, wolny czas

Polecane posty

Dziewczyny, jak spędzanie upragniony wolny czas. Chwilę tylko dla siebie? Macie swoje pasje, ulubione hobby? Zajęcia po pracy?

Ja często jeżdżę na jakieś wypady za miasto. Trzeba tylko pamiętać, by dobrze utrzymać samochód. Ja od kilku lat wymianę oleju załatwiam w takim serwisie w okolicy Gliwic. Jak dla mnie jest ok. Jakby ktoś potrzebował, podaje linka. A nuż sie przyda: http://www.serwistoyoty.pl/oferta Często sa tam jakieś promocje i koniec końców usługa nie jest aż taka droga;)

Wprawdzie za wiele wolnego czasu nie mam, ale jeżeli już coś wygospodaruje, to zwykle spędzam go "na sportowo". Lubię pojeździć na rowerze, pospacerować, czy wybrać się na basen. Polecam wszystkim taki sposób spędzenia czasu, bo można się wtedy idealnie zrelaksować, a nasz mózg może odpocząć po ciężkim dniu w pracy.

Ja gdy mam tylko wolny czas, czytam. Najczęvciej sa to kryminały, chociaż i dobra sensacja też znajduje się na moich półkach. Jeśli chodzi o autorów, to z kryminałów zdecydowanie Joe Alex. Pisze bardzo ciekawie i przeczytałam chyba jego każdą książkę. Co do sensacji, to zdecydowanie Ludlum. Tylko on potrafi stworzyć taką atmosferę, że aż nie można się oderwać od książki. Polecam taki sposób spędzania wolnego czasu innym, gdyz mozna się w ten sposób doskonale zrelaksować.

Według mnie najlepsze spędzenie wolnego czasu to czas z rodziną. A zwłaszcza z dziećmi. Dlatego jak tylko jest taka okazja, staramy się chodzić wspólnie na spacery, na plac zabaw czy też spędzamy czas na grach w domu. Na pewno takie "rodzinne" przebywanie jest dla rodziny bezcenne, więc każda rodzina powinna być razem jak tylko się da. Polecam to wszystkim.

mój cenny czas wykorzystuje jak tylko mogę. Teraz ubrania zamawiam na goodlookin dla siebie i meza. dzieki temu zyskuje czas, ten ktory tracilam na spacery po galerii.

Ja bardzo staram się nie zaniedbywać pasji, które miałam jeszcze za czasów panieństwa :D. Wczoraj postanowiłam zrobić coś dla siebie i zapisałam się na warsztaty z fotografii na http://www.taida.pl/. Już w gimnazjum zaczęłam się tym tematem pasjonować. Chociaż w późniejszych latach na jakiś czas przerzuciłam się na kamerę, to teraz znów wróciłam do aparatu. A tak jak tylko mam chwilkę dla siebie to lubię przeczytać dobrą książkę.

mój cenny czas wykorzystuje jak tylko mogę. Teraz ubrania zamawiam na goodlookin dla siebie i meza. dzieki temu zyskuje czas, ten ktory tracilam na spacery po galerii.

zgadzam się zakupy online to coś pięknego, zwłaszcza gdy nie ma problemu z ew zwrotem lub wymianą, Na goodlookin zamawiałam sukienkę i było wszyto ok.

a jaką sukienkę tam zamawiałaś? Podeślij, chętnie zobaczę, może i ja sobie zamówie