Jump to content
lwica

czerwona herbata na odchudzanie?

Recommended Posts

Czy proces odchudzania można wspomagać supertalentami z czerwoną herbatą, lub czerwoną herbatą w kapsułkach. Chcę zrzucić kilka kilogramów, dieta i ćwiczenia są, ale szukam czegoś dodatkowego. Czy znacie takie suplementy, uważacie, że warto w nie inwestować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście odradzam kapsułki, bo uważam ze połowa roboty w przypadku herbat odchudzających to rozgrzewanie organizmu, przy jednoczesnym nawodnieniu i pobudzeniu trawienia. Jeżeli nie jesteś przekonana do smaku czerwonej herbaty, może spróbuj jednej z tych mieszanek: http://www.vitalny.pl/pl/c/Ziola-na-odchudzanie/298 które zawierają w sobie inne cenne dla naszego metabolizmu składniki? No i pamiętaj o ilości, conajmniej 2 filiżanki dziennie ale jeżeli masz czas i chęci warto sięgnąć po więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Herbaty same w sobie są dobre, ale nie każdemu smakują. Dla mnie kapsułki są dobrą alternatywa. Z resztą Chrom pobudza zmniejsza poziom glukozy w organizmie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też jakoś herbaty mi nie wchodzą, wolę tabletki http://thermline.com.pl/therm-line-hydrofast najbardziej chyba nie smakowała mi pokrzywa do picia, która pomaga pozbyć się też nadmiaru wody i przy odchudzaniu jest bardzo potrzebna dlatego zaczełam szukać innej opcji takiej jaką jest therm line hydrofast

Share this post


Link to post
Share on other sites

×