Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matryna

Jak zostaliśmy oszukani przez ubezpieczyciela

Polecane posty

Chciałam was ostrzec. O mały włos nie straciliśmy oszczędności życia. Od dawna szukaliśmy sposobu, żeby zainwestować zgromadzone na koncie pieniądze. Przypadkiem trafiliśmy na ofertę tak zwanej polisolokaty. Inwestycja wydawała się stabilna i pewna, gdyż była gwarantowana przez naszego ubezpieczyciela, z którym mieliśmy dobre doświadczenia. Podpisaliśmy umowę i wszystko było pięknie dopóki się nie zorientowaliśmy, że realne zyski nie są tak duże jak się spodziewaliśmy. Postanowiliśmy zrezygnować z polisolokaty. Wtedy ubezpieczyciel nałożył na nas bardzo wysoką opłatę likwidacyjną. Dzięki pomocy ze strony kancelarii adwokackiej dowiedzieliśmy się, że zapis o tej opłacie był niezgodny z prawem i udało nam się odzyskać większość pieniędzy.

Witam :) Niestety, ale również zostałam oszukana. Kupiłam polisolokatę i straciłam pieniądze. Szukałam później sposobu, aby je odzyskać i wtedy znajomy mi polecił, aby skorzystać z pomocy http://www.kancelaria-lex.org/. Przyznam, iż pełen profesjonalizm i nastawienie na szybkie zwrot mojej gotówki. Współpracowało się naprawdę bardzo dobrze i myślę, że mogą polecić tą Kancelarię wszystkim oszukanym osobom. Jeśli zostaliście oszukanie, to warto skontaktować się i umówić na rozmowę: Kancelaria LEX e-mail: prawo@kancelaria-lex.org tel: (71) 30 777 30. Ja jestem bardzo zadowolona! Pozdrawiam :)

Zaloguj się, aby obserwować