Jump to content
szpileczka

A co na alergie ( pyłki ) ??? RATUNKU

Recommended Posts

Lekarka ostatnio nam zapisała Allertek nawet pomaga. Kończymy już buteleczkę wystarczy tylko jak mały nie weźmie jednej dawki i z powrotem go kaszle i ma katar.

Gdy zażywa i tak od czasu do czasu pokaszluje:(

Sama nie wiem co robić???

Guest moko

Czasem leki tak dzialaja, u nas na poczatku tez rewelacyjnie nie bylo. Jednak proponowalabym konsultacje z lekarzem-alergologiem, moze trzeba bedzie zmienic lek, zwiekszyc dawke?

Faktycznie, idz lepiej do alergologa. Tez mi sie wydaje, ze albo lek zle dobrany albo za mala dawka. Alergii na pylki nie mozna lekcewazyc. Nieleczona moze doprowadzic do zapalen uszu, gardla, zatok wreszcie do astmy oskrzelowej. A jak lekarz bagatelizuje sprawe to lepiej go zmien.

Moj syn jest alergikiem ( kurz , pylki )....nic tylko lekarz - alergolog Ci pomoze , im szybciej pojdziesz i zaczniesz dziecko leczyc tym pozniej mniejsze problemy i klopoty bedziesz miala :-)

Witam ja kupiłem pościel antyalergiczną i to pomogło mojemu synkowi. Jeśli komuś to pomoże zakupy zrobiłem w sklepie dla alergików

Przyłącze sie do tematu, mi pomógł oczyszczacz powietrza z filtrem ULPA - nosze go ze soba tez do pracy - jest lekki ale z duza powierzchnia filtracji;) Na początku wspolpracownicy sie smieli ale pozniej jak zobaczyli ze powietrze jest świeże dzięki jonizatorowi to sami sie zastanawiaja nad czyms takim. Oczyszczacz to fajna sprawa, ale jednoczesniei chce walczyc ze zrodlem, a zrodlem wszystkich alergii jest toksemia. Pozdrawiam.

ja dostalam dla malej syrop Aerius zobaczymy czy cos podziala

ja dostalam dla malej syrop Aerius zobaczymy czy cos podziala

Nie uważacie Państwo, że warto się zainteresować co jest przyczyną alergii i z tym walczyć?

zgadzam sie z tym my bedziemy robic badania z krwi ale teraz dostala ten syrop i musze przyznac ze dziala jest poprawa

zgadzam sie z tym my bedziemy robic badania z krwi ale teraz dostala ten syrop i musze przyznac ze dziala jest poprawa

Niezupełnie to miałem na myśli :) Pierwotną przyczyną jest toksemia, ona może wywoływać inne problemy które to mogą być przyczyną (wykrytą) alergii. Medycyna zacznie leczyć nieprawidłowości wywołane toksemią zamiast zwalczyć przyczynę.

Proszę wziąć pod uwagę, że zadaniem medycyny zasadniczo nie jest "wyleczyć" ale "leczyć", firmy farmaceutyczne to nie instytucje charytatywne - syrop ma za zadanie blokować objawy alergii - jest to łatanie dziury, które może pociągnąć za sobą inne problemy za jakiś czas.

Wracając do głównego wątku, proszę się zapoznać z miksturą oczyszczającą pana Józefa Słoneckiego, a doraźnie proponuję "niechemiczne" środki walczące z objawami.

Mojej małej lekarz również przepisał Aerius, dodatkowo ketotifen. Faktycznie przynoszą te leki poprawę, jednak nadal pozostawał problem z nocnym chrapaniem (podejrzenie o astmę).

Polecono mi nawilzanie mieszkania Mgiełką solankową, nie zwykła wodą, gdyż ta posiada bardzo wysoką mineralizację oraz oczysza powietrze z pyłów i alergenów. Sktuteczny preparat, niedrogi więc polecam

Hej...mój synek ma 5 lat i też cierpi na alergię. Jest uczulony na pyłki traw każdej wiosny strasznie kicha i oczka mu łzawią. Poszukuję więc jakiegoś sprawdzonego leku na te dolegliwości. Przeglądam więc różne portale typu apteki medyczne praca opinie w poszukiwaniu jakiegoś sprawdzonego leku homeopatycznego. Nie chcę go szpikować jakąś wielka chemią a do tej pory takie preparaty bardzo dobrze się sprawdzały, gdy chorował np. na przeziębienie. Jeśli ktoś z Was wypróbował jakiś skuteczny lek homeopatyczny na alergię to proszę dajcie znać. Obawiam się, że taka nieleczona alergia może doprowadzić właśnie do astmy.

tak najlepiej iść do lekarza, można też kupić pościel dla alergików-zawsze to mało inwazyjne rozwiązanie i można spróbować nie zaszkodzi się dziecku, taką pościel ma firma feretti, z tego co wiem można kupić ją w wielu sklepach, mają wiele wzorów i różne ceny-czasem nawet są fajne promocje

Spróbuj pościeli antyalergicznej słyszałam wiele pozytywnych opinii np pościel excelent w bardzo przystępnej cenie,poza tym alertec to co używasz jest bardzo dobre,jednak alergia jest chyba dość silna jeśli nie można dawki pominąć;/spróbuj skontaktować się też z lekarzem,może przepisze inne leki,a jeszcze spróbuje usunąć dywany,miśki z półek itp rzeczy zbierające kurz