Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nikon

Wakacje 2017

Polecane posty

Jak co roku zapewne pojadę nad morze Myślę całkiem poważnie o Łebie. W sumie to słyszałam na temat Łeby wiele dobrych opinii, a znajoma podesłała mi link do łeba noclegi. Co sądzicie o tamtych rejonach? Czy to dobry pomysł?

Szczerze mówiąc zamiast nad polskie morze wolę wybrać się gdzieś, czego jeszczenie miałam szansy zobaczyć. Ostatnio czytałam o podróżach na blogu http://jarzabki.pl i zamarzyłam sobie podróż na Morze Czarne albo w dalsze rejony Azji. Byłoby przecudownie :) A Łeba. Łeba bardzo turystyczne miasto i w sumie takie samo jak każde w paśmie Pomorza :)

Ja w tym roku już sobie zaplanowałam z mężem wakacje i w tym roku nie odpuścimy i lecimy na Chorwację. Dzieciaki już duże więc będą mogły na parę dni zostać z dziadkami. Mam ochotę się w końcu zrelaksować. Mąż już zamówił jakąś wycieczkę all inclusive na suncenter.pl i mam nadzieję, że w tym roku w końcu odpocznę. Już się nie mogę doczekać

Brałam jakiś czas temu pod uwagę polskie morze. Jednak potem pomysleliśmy sobie,ze pogoda może byc bardzo różna. Nie zawsze jest ładnie. Postanowiliśmy zaplanować sobie coś za granicą.

Zdecydowalismy sie na Słoneczny Brzeg w Bułgarii:

pomaranczowe.pl/jaki-kurort-wybrac-w-bulgarii/

Nie jest drogo a udało nam się znaleźć naprawdę fajny standard hotelu :)

A byliście kiedykolwiek w USA? Ja byłam w zeszłym roku w Nowym Jorku i na Florydzie, no i się zakochałam :) W tym roku lecę na dwa tygodnie do Kalifornii. Myślę, że możecie się tam wybrać na wakacje jeśli jeszcze nie byliście. A jeszcze ciekawszym pomysłem może być na przykład camper w USA: http://notatnikpodroznika.pl/camper-w-usa. Przy okazji trochę zaoszczędzicie na noclegach :)

Zaloguj się, aby obserwować