Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nikon

Zmiany w domu

Polecane posty

gdy my w końcu weźmiemy się za remont będę chciała zrobić w domu miejsce na zimowy ogród. Miałam niedawno okazje oglądać taki ogród i pomyślałam, że jednak chciałabym coś takiego mieć i u siebie. Spodobały mi się te, które widziałam tutaj i moze mogłabym coś takiego mieć.

Zimowy ogród to fajna sprawa. Dzięki niemu, nawet podczas zimnych dni, mamy namiastkę wiosny i lata. I z tego co się orientuje to założenie takiego ogrodu wcale nie jest jakieś bardzo skomplikowane i kosztowne. Zresztą zawsze o pomoc możemy poprosić fachowców, którzy na co dzień zajmują się ich montażem. Ja gdym miała taką możliwość, na pewno taki zimowy ogród u siebie bym miała.

Jakoś zimowy ogród nie jest moją bajką. Może też dlatego, że nie lubię robić w ogrodzie. Mi też się marzy remont. Albo chociaż odświeżenie pomieszczeń. Może nie stać mnie teraz na nowe meble. Ale na farbę i tkaniny już tak. Chyba jak tylko pogoda się poprawi wezmę się za malowanie salonu i sypialni. Może jeszcze z http://tkaniny-milinkiewicz.pl/20-tkaniny-zmywalne kupię jakiś materiał aby zmienić obicia kanapy i foteli. Może to sprawić, że meble będą wyglądały jak nowe, a to tylko zmiana tapicerki :D

gdy my w końcu weźmiemy się za remont będę chciała zrobić w domu miejsce na zimowy ogród. Miałam niedawno okazje oglądać taki ogród i pomyślałam, że jednak chciałabym coś takiego mieć i u siebie.

Możesz spróbować w takim ogrodzie uprawiać egzotyczne gatunki roślin jak strelicja królewska . Warunki ku temu są, pomieszczenie będzie stale ogrzewane, więc nie ma mowy o tym, by kwiatem zmarzł

Zaloguj się, aby obserwować