Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nikon

Impreza integracyjna

Polecane posty

Impreza integracyjna to zazwyczaj wiele atrakcji, zabaw ale też dobre jedzenie. Nie wyobrażam sobie organizacji imprezy firmowej na której nie ma dobrego jedzenia. Wydaje mi sie, ze wtedy najlepszym rozwiązaniem jest catering, byłe by był sprawdzony i z doświadczeniem. A z tego co wiem to ten http://scandale-catering.pl/ catering ma już duże doświadczenie w organizacji właśnie takich imprez.

jasne wszystko na gotowe, nikt nie będzie narzekał na nadmiar pracy i tak najlepiej

Edytowano przez mewka256

Ja myślę, że taką imprezę integracyjną warto zrobić w ciekawym miejscu. Może w klubie The View? Zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy. To jedno z modniejszych obecnie miejsc na mapie stolicy. Więcej o samym klubie znajdziecie tutaj: http://krajowy.biz/firma,theviewpl. Myślę, że będzie to niezapomniana impreza.

Pierwszy raz będę organizować imprezę integracyjną, która ma być połączona z kolacją wigilijną. Na samym początku rozważałam zorganizowanie jej w restauracji, ale nie moglibyśmy tam zbyt długo siedzieć. Poza tym minęłaby pewnie godzina zanim wszyscy dojechaliby na miejsce, bo pracujemy na obrzeżach miasta, a w grę wchodzą tylko restauracje w okolicach centrum, bo każde z nam mieszkanie w innej części Zabrza i tylko dzięki temu mielibyśmy w miarę tą samą drogę do domu i w miarę dobry dojazd. Mamy w biurze bardzo dużą salę konferencyjną, w której wszyscy z powodzeniem pomieścilibyśmy się podczas kolacji wigilijnej, która byłaby również imprezą integracyjną. Nie wszyscy pracownicy dobrze się znają, bo mamy kilka całkiem różnych działów, a do tego niedawno firma zatrudniła kilku nowych pracowników, z którymi niektóre osoby nie miały nawet możliwości zamienić słowa, bo wszyscy jesteśmy bardzo zapracowani w okresie przedświątecznym ze względu na zbliżające się urlopy po świętach i na początku nowego roku. Zaczęłam rozglądać się za restauracją w Zabrzu, która oferuje catering i zainteresowała mnie ta oferta http://www.clubtwist.pl/informacje/catering , bo menu jest spore, ceny przyzwoite i kilkoro znajomych mówiło mi, że potrawy, które są tam podawane są bardzo smaczne. Co sądzicie o moim pomyśle kolacji w firmowej sali konferencyjnej?

organizacja imprez dla firm to nie lada wyzwanie,zwłaszcza jeśli łączysz ją z tak uroczystym dniem jakim jest Wigilia.Na pewno wymagało to od ciebie sporo wiedzy,sporo zaangażowania i oddania,żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik.Podziwiam cię i trochę zazdroszczę odwagi,twoi goście na pewno to docenią i będą ci wdzięczni za tak nowatorski pomysł.masz rację jedzenie to ważny aspekt takiej imprezy,wartom więc dokładnie i z głowa przeanalizować menu.

Zaloguj się, aby obserwować