Jump to content
Sign in to follow this  
luteranka

bezpieczne montowanie półki na ścianę

Recommended Posts

Witajcie, mamy w domu dwójkę małych rozrabiaków 2 lata i 4 lata. Obaj chłopcy zajmują jeden pokój i co raz pojawiają się konflikty o podbieranie sobie zabawek. Postanowiliśmy podwiesić na ścianie dla starszego zamykaną na kluczyk małą skrzynię na ulubione przytulanki. Zawsze to jakaś ochrona przed młodszym bratem, a i na podłodze nie będzie kolejnego pudła, o które dzieciaki sobie zęby powybijają. I tu moje pytanie czy znacie jakiś sposób na zawieszenie takiej skrzyni na ścianie - bez zbędnego wiercenia?

Witajcie, mamy w domu dwójkę małych rozrabiaków 2 lata i 4 lata. Obaj chłopcy zajmują jeden pokój i co raz pojawiają się konflikty o podbieranie sobie zabawek. Postanowiliśmy podwiesić na ścianie dla starszego zamykaną na kluczyk małą skrzynię na ulubione przytulanki. Zawsze to jakaś ochrona przed młodszym bratem, a i na podłodze nie będzie kolejnego pudła, o które dzieciaki sobie zęby powybijają. I tu moje pytanie czy znacie jakiś sposób na zawieszenie takiej skrzyni na ścianie - bez zbędnego wiercenia?

Bez zbędnego wiercenia to hm... rozejrzyj się za produktami tesy - taka firma produkująca różnego rodzaju taśmy i inne rozwiązania do montażu. W sumie na youtube widziałam ostatnio jakiś właśnie ich filmik w którym chyba mówili właśnie o takim rozwiązaniu do montażu szafek, półek, obrazów etc na ścianie bez wiercenia, sama sobie zobacz to ten filmik: [video=youtube;TdvUL9-hCDw]

Ja bym się bała zastosować te taśmy, dla mnie to niepewne mocowanie i jeszcze by się zerwało i spadło. Moim zdaniem konieczne jest wiercenie jeżeli chce się miec pewność bezpieczeństwa

Ostatnio obiegał internet ten filmik. Pokazuje, że trzeba zabezpieczać takie szafy i półki bo może zdarzyć się coś strasznego

Sign in to follow this