Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Jaki powinien byc mezczyzna idealny???

Polecane posty

Oto kilkanascie bezcennych instrukcji i wskazowek dla mezow.

Radze ten spis zamiescic na widocznym miejscu ;)))

Wypiszmy: co ma?,Co robi!, co potrafi,O czym nie zapomina?,Jaki jest?,Co wie?

Czego nie robi?,Co musi?,Co go wyroznia?,Co powinien?,Jakie oczekiwania powinien spelniac?

Co ma?

• Czas dla zony; czesto z nia rozmawia.

• Ze domem nie moze zajmowac sie wylacznie kobieta, chociaz to jej domena.

O czym nie zapomina?

• O higienie osobistej, starannym goleniu sie, o dobrej wodzie kolonskiej, o czestej zmianie bielizny.

Co potrafi?

• Wydusic z siebie slowa: Przepraszam, nie mialem racji.

I co byscie jeszcze dodaly???

Gość renet

zapewnic byt rodzinie,czyli pracowac by rodzina miala wszystko co potrzebne jest do zycia,w miare mozliwosci w wolnych chwilach poswiecac czas dzieciom .

Gość renet

nie zapominac o rocznicy slubu,urodzinach dzieci i zony,od czasu do czasu kupic zonie kwiaty.

Dla mnie taki typ cichego macho, ale nie miesniaka bo to mi nie imponuje.

Ale ma to byc FACET nie BABA :mrgreen:

serio,caly czas w domu,choc nie pantoflarz:)

z dzieckiem non stop,ja moge popoludnia miec dla siebie!

noo moze tylko musze rzeczy powtarzac 3razy,bo slyszy ale nie koduje...

Ja nie wiem czy jest,ale ja dlugo bym chyba z idealem nie wytrzymala.Nie mialabym sie z kim poklocic bo o co z idealem sie klocic,no i nie byloby z czego sie ponabijac.Zreszta ja tez idealna nie jestem.

a ja tam jestem idealna..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

juz gdzies o tym pisalam to napewno pamietacie.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Olivak ma racje-dla kazdego ideal co innego znaczy.....

ja sama nie wiem dokladnie jaki mialby byc idealny mezczyzna.

ja mialam kiedy "idealnego" narzeczonego byl tak "idealny" ze spedzenie z nim dwoch godzin stawalo sie tortura :shock: :shock: :shock: mialam wszystko na co spojrzalam bylo moje (oczywiscie w granicach wykonalnosci), nadskakiwal mi, prawieze mnie karmil, robil wszystko za mnie... siedzial godzinami pod klatka zebym widziala ze jest obok mnie i zawsze moge na niego liczyc... po trzech miesiacach bylam tak nim umeczona, ze nawet nie potrafilam z nim zerwac w jakis kulturalny sposob, do obrzygania byl... powiedzialam, ze frajera nie potrzebuje (bylam mloda i glupia) teraz oboje mamy rodziny ale on dalej do mnie steka... :oops: :oops: :oops: kiedy bylam w ciazy chcial "adoptowac" moje dziecko i stworzyc ze man rodzine, nie przeszkadzalo mu, ze dziecko chore i nie jego i to ze za dwa miesiace sie zenil... :shock: :shock: :shock:

spotykamy sie do dzis jako znajomi ale tylko calymi rodzinami ;-)

a on dalej frajerowaty jest, laska go wyciska jak cytryne z kasy, ze zdrowia ze wszystkiego

olivka_83, nie to mialam na mysli - idealny facet to ksiaze z mojej bajki - a nie ksiaze z bajki kazdej laski ;];]

[ Dodano: 18 Kwiecien 2007, 12:01 ]

olivka_83, ten tez do przesady...nawet nie wiedzialam ze tacy jeszcze bywaja - fakt ja bym z nim nawet 3 miesiecy nie wytrzymala ale moz elepszy taki niz jakis baran i idiota skonczony;]

Zaloguj się, aby obserwować