Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renet

Co nas wkurza najbardziej.

Polecane posty

Gość renet

Mnie glupota i zawisc ludzi,pazernosc,brak szacunku dla innych, a najbardziej to ze w dzisiejszych czasach ludzie gonia tylko za kasa zapominaja ze zycie jest krotkie i trzeba z niego korzystac,brac z niego wszystko co najlepsze,bawic sie,kochac innych ludzi.Bo potem moze byc zapozno i niestety czasu nie da sie cofnac.Wiem to z doswiadczenia i dlatego teraz zyje na luzie, robie to naco mam ochote i nie mysle co bedzie jutro.

Nie moge nie myslec o pieniadzach, bo dzieki nim mam co jesc ja i moja rodzina. Dlatego m.in. wracam juz do pracy, nie ide na urlop wychowawczy. Nie moge tez nie myslec o dniu jutrzejszym. Mam nadzieje, ze jak zostane babcia, to bede mogla sobie pozwolic na taki luz psychiczny. Na razie nie moge.

A co mnie wkurza? To, ze pomimo wyzszego wyksztalcenia nie moge znalezc pracy w wyuczonym zawodzie, ktory jest jednoczesnie moja pasja. :cry:

Gość renet

W tym co ciebie wkurza najbardziej to zapewne nie jestes osamotniona bo wielu mlodych ludzi z tym sie boryka.Pokonczyli szkoly i uczelnie a pracuja jako kasierki w supermarketach za marne grosze.To jest poprostu chore!

A mnie najbardzie chyba wkurza materializm u ludzi i brak szczerosci:/ dla kazdego sa na pewno wazne pieniadze, bez nich nie jestesmy w stanie normalnie zyc ale jezeli ktos patrzy na wszystko przez pryzmat pieniedzy to jest juz chore tak sama ze szczeroscia wole uslyszec najgorsza prawde niz byc oklamywana

Gość renet

Dlaczego kobiety jak maja cos do powiedzenia innym to owijaja w bawelne zamiast powiedziec szczerze o mysla.

Uwazam ze robia to dlatego ze nie chca kogos urazic albo sa dwu licowe.

Czy was stac na szczerosc bez wzgledu jakie moga byc tego skutki :?:

renet, jezeli nie chce komus zrobic przykrosci to nic nie mowie ani nie daje do zrozumienia nic ale z reguly mowie co mam do powiedzenia nawet za cene obrazenia sie kogos - sama lubi e wiedziec co kto do mnie ma i na czym stoje

Gość renet

joa1983, ja zawsze mowie prosto w oczy to co mam do powiedzenia i nie wazne sa dla mnie konsekwencje,jestem szczera do bolu ale dobrze mi z tym bo wiem ze mam przy sobie ludzi szczerych a nie lizusow. :evil:

A jezeli nam na kims zalezy (kolezanka, znajomy partner, rodzina) to warto zawsze mowic i wygarnac wszystko co sie chce????

czasami chyba lepiej ugryzc sie w jezyk,albo zastanowic sie jak to ubrac w takie slowa zeby kogos nie urazic.

czasem trzeba jednak pewne sprawy przemilczec zeby potem czegos nie zalowac

moim zdaniem to zalezy od tego jak bardzo nam na danej osobie zalezy i jak mocno uwiera to co do danej osoby mamy. uwazam, ze powinno sie wyjasniac wszystkie nieprzyjemne sytuacje, ale nie pod wplywem emocji, bo wtedy latwo powiedziec cos, czego sie pozniej zaluje, a w wielu przypadkach nie ma mozliwosci cofniecia raz wypowiedzianych slow. warto przeczekac ten moment, kiedy wszystko sie w nas gotuje i wrocic do tematu za jakis czas. u mnie skutkuje i zwykle przynosi efekty. nie lubie niedomowien, bo tylko rodza zal i niechec.

Moim zdaniem nalezy mowic prawde nawet jesli to zaboli,kiedys nie do konca bylam szczera bo nie chcialam nikogo urazic,ale to obrocilo sie przeciwko mnie.Wiec teraz jestem szczera,ale mowie to spokojnie i nie atakuje.Narazie dziala

joa nie uwrarzam tak ,rzeczywiscie czasami lepiej ugryzc sie w jezyk niz zrobic komus przykrosc

ja czesto cos chlapne a potem zaluje czasem moj jezyk powie cos nim pomysli glowa! :-P :-P :-P :-P

najbardziej mnie wkurza ludzka nieuczciwosc.

mam duzy krag znajomych i zawsze sie zdarzy cos co mnie dotknie i ja niestety nie potrafie powiedziec w oczy ze ktos sie zachowal nie fair.potem sie tym gryze,wyzalam mezowi,jakiejs przyjaciolce.a potem mi przechodzi ...do nastepnego razu...

brak mi tupetu...

mamakubusia77,masz racje.ja tez ubolewam nad tym.obecnie moja przyjaciolka przestala sie do mnieodzywac .bez powodu....jestesmy jak obce..starszne

To, ze kiedys byly prawdziwe przyjaznie, a teraz umarly smiercia naturalna.

niestety swieta prawda - nie wiem dlaczego ale zawisc i podlosc ludzka nie ma granic....

nie rozumiem jak mozna komus czegos zazdroscic ( w sensie zlosliwym) ,ja np. sie bardzo ciesze jak komus ze znajomych sie lepjej powodzi, cos sobie kupili np. mieszkanie,super fure...a jak my sobie cos kupimy to zapada grobowa cisza....

Zaloguj się, aby obserwować