Skocz do zawartości
statin1989

Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

Polecane posty

Pytanie kieruję w szczególności do kobiet. Czy robicie zakupy codziennego użytku przez internet? Ja z moja dziewczyną robimy to już od 2 lat jeżeli chodzi o chemię gospodarczą, ona bierze też kosmetyki, które używa w swojej pracy - jest wizażystką. Co jakiś czas zamawiamy też perfumy. Wydaje mi się, że o ile chodzenie po sklepie szukając ciuchów może być przyjemne to spacer po hipermarkecie w celu szukania proszku czy mydła nie jest już fascynujące wink a przecież trzeba to jeszcze wnieść do domu. Ja raz, dwa razy w miesiącu składam zamówienie, kurier przywozi mi to do domu i przesyłka jest gratis. Nie tracę czasu w sklepach. Teraz myślimy z dziewczyną o zakupach spożywczych też tą drogą. Macie z tym jakieś doświadczenia? Robicie zakupy w ten sposób? Jeżeli nie to dlaczego?

Hmm ja przez internet zamawiam głównie jakieś droższe rzeczy, które w sieci można kupić taniej. Ostatnio szukałam na przykład krzesełka do karmienia i przez internet udało mi się je kupić mniej więcej 20% taniej niż w sklepie stacjonarnym w mojej okolicy.

Ja już od dłuższego czasu robię zakupy przez internet. Najpierw kupowałam głównie książki, ubrania, akcesoria komputerowe, ale ostatnio coraz częściej kupuje również rzeczy codziennego użytku. Nie przepadam za łażeniem po supermarketach dlatego coraz częściej decyduję się na zakupy w sieci również artykułów spożywczych, szczególnie jeśli są ciężkie lub trudno dostępne.

Przez internet kupuję np. karmę dla swoich piesków, gdyż obie sunie są na specjalnych karmach, a w internecie karma jest nieporównywalnie tańsza niż u weterynarza.

Kupuję również produkty spożywcze, np. sklepie https://e-oetker.pl/ zaopatruję się w ciasta i produkty bezglutenowe. Nie tylko jest taniej ale i wygodniej, bo kurier przyniesie paczkę pod drzwi :D

[ATTACH=CONFIG]3777[/ATTACH]

379a760379b4bd672dbc311b79b1f350d704cb86_bez-glutenu-dr-oetker.jpg

Zdarza sie nie powiem. Ale jeszcze nie zdazylo mi sie kupowac swiezych buleczek przez internet ;D sama zastanawiam sie nad zalozeniem sklepu internetowego z takimi produktami ale jakimi to nie moge zdradzić ;D Ale przewiduje ze codziennie bedzie bardzo duzo zamowien wiec juz ogarnela firme kurierska https://www.ebox24.pl/tani-kurier-krajowy z najlepszymi ofertami w sieci