Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renet

Pomoc męża w domu.

Polecane posty

natomiast podlogi, odkurzanie,mycie garow, lazienka i kibelek naleza do niego. czasem ogarniaja mnie wyrzuty sumienia, ze mu nie pomagam dobrze, ze nie widzi co pisze, bo jeszcze by mi ukrocil

gratuluje Meza :-)

izabela75ch, nie moge tego napisac, bo bym sklamala :mrgreen: :mrgreen:

justyna, dzieki bardzo. ma swoje wady, ale w tym konkretnym temacie jest niezastapiony :mrgreen: :mrgreen:

izabela75ch, generalnie to on jest chodzaca doskonalosc, tylko w aureolce zarowka sie przepala i miga ;-) :mrgreen: :mrgreen:

tak czytam i czytam i zastanawiam sie co napisac.... gratuluje mezarzemyk72,

ja moge powiedziec tak: jak meza swego troche przydusze to zrobi co chce i sprzatnie i nawet ugotuje ale ogolnie to jest troche leniwy bardziej sprawdza sie w zajeciach typowo meskich: koszenie, wiercenie kopanie, itd. itp.

Nawet ostatnio sam auto naprawil!!! Za to ze daje mu robic przy aucie a to jego oczko w glowie jest taki milutki!!! wlasnie mi kolacje robi a ja siedze sobie tu przy kompie i to robi razem z mala a wczesniej razem sie bawili!!! :-D :-D :-D

zarty, zartami, a mnie sie wydaje, ze na kazdego faceta jest sposob by pomagal w domowych porzadkach - trzeba go tylko odkryc :mrgreen:

i pewnie masz racje!!! ja zauwazylam ze wiecej zdzialam po dobroci i czuloscia buziakiem przytuleniem a nie zloscia czy nakazem!!! ale moj maz jest strasznie zapominalski i powtarzam cos po wiele razy..... az do znudzenia... ;-)

taaa....

moj maz ma straszna wade-lenistwo,gluchota i zapominalstwo...

ale i tak Go kocham bo dobry z niego czlowiek i ja Go napewno wychowam!!!! :mrgreen:

moj pomaga non stop!!wpadnie po pracy je obiad i z mala na dwor!!i nigdy nie marudzi,sam chce

takze ugotuje jak ma czas,odkurza,smieci wynosi,wszystko!!!!!!!!

Zaloguj się, aby obserwować