Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renet

jak czesto wasi mezowie wychodza sami z domu.

Polecane posty

Gość renet

Ciekawa jestem czy wasi mezowie wychodza sami z domu ,powiedzmy na piwko,do kolegow czy gdzie indziej.Jak wy sie czujecie kiedy zostajecie same,co wtedy robicie,czy to wam sie podoba.

U nas nie ma problemow z samotnym wyjsciem meza czy nawet moim. Wymagam tylko, zeby mi o tym wczesniej powiedzial. Nie czuje sie wtedy zle czy samotnie, wiem ze takie wyjscia sa potrzebne dla zachowania rownowagi psychicznej :mrgreen:

Jak ja chce gdzies wyjsc, to moj maz tez nie ma nic przeciwko, wrecz namawia mnie, abym czesciej gdzies wychodzila i odpoczela od domu.

Teraz przyjezdza do Polski moja przyjacioka z Anglii i na pewno gdzies kilka razy razem wyskoczymy :mrgreen:

Gość moko

W ogole nie wychodzi na piwka itp. Jedynie lubi o godz 5-6 rano pojezdzic na rowerze lub pobiegac.

na piwko z kolegami raczej nie wychodzi (to juz ja sie czesciej spotykam ze znajomymi w knajpce jakiejs). Natomiast jezdzi czesto na ryby. Wtedy nie ma go cale dnie a nawet i nocki ;-)

Moj maz baaardzo zadko sam wychodzi(czasami go anwet sama wyganiam i nie chce zeby sie troche odprezyl) ja tez czesciej wychodze. Mysle, ze tak samo maz jak i zona potrzebuja czasami od siebie odpoczac i samemu wyjsc bylebym wiedziala, ze wlasnie tego dnia np maz wroci ubzdryngolony a nie zrobi mi niespodzianke:]

Czasami zdarza sie ze wychodzimy oddzielnie, ale robimy to tego samego wieczorka , i po paru godzinach spotykamy sie wszyscy czyli moje kumpele i jego kumple w jednej knajpce razem .Nie mam absolutnie nic przeciwko wyjsciom polowka bo ja tez lubie sama wyjsc

Moj wychodzi czasami do kumpla na piwko,do tego ogladaja meczyki w TV,albo klikaja w brydza na kurniku. :->

moj jest gosciem w domu wiec z kolegami poza praca tez rzadko sie spotyka, ale czasem wychodzi na piwko, tak jest dopiero od ok. 2 lat odkad zmienil pracodawce ;-)

wczesniej gdy codziennie byl w domu wychodzil na piwko zdecydowanie czesciej, nigdy nie mialam nic przeciwko temu, ale pytam gdzie z kim i kiedy planuje wrocic chociaz tak w przyblizeniu, bo zwyczajnie martwie sie jak go nie ma a mial juz wrocic, wiem sa telefony i przewaznie dzwoni jak wie ze przyjdzie pozniej, ale jednak...

teraz to on piwko najczesciej w domu sam popija a piwosz z niego okropny, a jak sa mistrzostwa w pilce noznej to juz w ogole kapota, nic tylko sie z domu wyprowadzic :roll:

Moj wychodzi na mecze, czyli gdzies tak 2 razy w miesiacu ;-) latem ciut czesciej idzie na dwie godzinki na piwko z kumplem albo dwoma.

[ Dodano: 2 Pazdziernik 2006, 16:39 ]

dodam jeszcze, ze mi to nie przeszkadza bo wiem gdzie jest i w razie czego moge tam isc i wiem, ze go tam zastane. Najbardziej nienawidze jak jedzie do swojej mamy do Gdanska, wtedy mnie cholera bierze :!: :!: i dzwonie co pol godziny :evil:

moj sam w sumie niewychodzi, czasem do akiegos kumpla podjedzie na 20min ale to raczej przedyskutowac sprawy zwiazane z jego praca!

Moj w soboty po poludniu jedzie sobie motorem pojezdzic , takie jego hobby :-) Kiedys jezdzilismy razem , przewaznie w niedziele . Od kiedy na swiecie pojawily sie dzieci , jezdzi sam w soboty .

Nie przeszkadza mi to , na spokojnie moge sie zajac swoimi sprawami , a nawet jesli nie mam nic do roboty poleniuchowac .... ;-)

Na imprezy chodzimy przewaznie razem , a jesli zdazy sie ze On idzie sam ( tak tez moze sie zdazyc ) , lubie wiedziec o ktorej wroci cobym sie nie zamartwiala , "czy cos sie zlego stalo?! "

Gość renet

Malgoska13, czy to jest nowy temat :?: jesli tak to go napisz :-o

Wczesniej dosc czesto wychodzilam na piwko teraz w sumie rzadko i troszeczke mi brakuje tego ale jak jest okazja imam czas to wychodze - taki sposob odreagowania wszystkiego

Ja mam taka nature, ze czasami musze gdzies wyjsc jak bylam panienka bez przerwy gdzies latalam (mama sie zloscila, ze wiecznie mnie w domu nie ma) teraz mam rodzine musze troszke na tylku usiasc, ze sie wyraze ale i tak kompletnie z jakis wyjsc nie zrezygnuje

Zaloguj się, aby obserwować