Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renet

jak czesto wasi mezowie wychodza sami z domu.

Polecane posty

Jak by niepatrzyl jestesmy jeszcze mlode, wiec wychodzmy czasami odpoczac, pozniej jak bedziemy starsze to bedziemy sie wnukami zajmowac aby nasze dzieci wychodzily.Moj skarb na szczescie nie marudzi jak ja wychodze bo sam tez wychodzi :-)

oczywiscie jeszcze bedzie czas na siedzenie w domu a u mnie praktycznie nie wychodzi i z tego powodu jak ja chce wyjsc to krzywe miny sa:)

Tyle ze niezawsze trzeba robic to co sie naszym panom podoba ;-) z czasem pod wplywem naszej upartosci zmieniaja swoje podejscie do sprawy

U mnie chyba tak bardzo sie nie zmieni ale doskonale zdaje sobie sprawe, ze ma cholernie uparta zone :lol: i jak za bardzo bedzie sie buntowal pod tym wzgledem to moga nadejsc ciezkie czasy np. brak piwka po pracy :-P

hmm romantyczna kolacja , no to cos fajnego ;-) a najlepiej jeszcze jak babcia wezmie wnuki do siebie a rodzicom zostaje wolna chata po kolacji :oops:

Gość renet

Czyli jednak ta babcia jest czasami potrzebna. :-P

dokladnie, babcie sa potrzebne...

U mnie odwrotnie chyba bedzie niz u wiekszosci z Was: Teraz siedze i nie wychodze, bo takiej babci nie mam to potem, jak juz dzieci odchowam, odbije sobie, i wcale z wnukami starosci spedzac nie chce.. Pewnie jeszcze zmienie zdanie a teraz tak mysle...

My korzystamy albo ja jak kto woli dlatego ze maly jest juz na tyle duzy aby sam zostac w domu cala noc, od tego sa telefony jak by wrazie czego

Ja jestem panikara nie to ze nadopiekuncza tylko panikara i zaraz mam czarne scenariusze wiec tak szybko oliwki nie zostawie sama w domu na szczescie babcie niedaleko mieszkaja

ale nadmierne wykorzystywanie babc tez niedobre!

my raz dwa razy w miesiacu zawozimy do mych rodzicow i do tesciow ale zadziej i tyle.

Gość renet

I te babcie tez nie dadza sie tak wykorzystywac zabardzo bo im jeszcze tez cos sie od zycia nalezy. :lol:

Zaloguj się, aby obserwować