Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renet

jak czesto wasi mezowie wychodza sami z domu.

Polecane posty

Hmmmm a u mnie jak na razie nie ma problemu i babcie sa wtedy kiedy ja potrzebuje tzn w sensie, ze na sile nie daja rad i na sile nie pomagaja jezeli mam problem sama o nim mowie i wtedy slucham co maja do powiedzenia na ten temat nie musze korzystac z tej pomocy ale na pewno ja rozwazam bo sama poprosilam to dla mnie bardzo wazne...jakbym zaczela narzekac teraz bylabym bardzo nie wporzadku...

Gość renet

Malgoska13, najlepiej pewnie jeszcze by bylo zeby byly na zawolanie :?:

Nie na zawolanie. Ale jezeli jest sytuacja ze mam mocno przeziebione dziecko, i chce je zatrzymac w domu, ona o tym wie (bo sytuacja rozwinela sie w weekend) dwa dni wczesniej i pytamy czy moglaby z nim zostac bo lekarz przyjmuje po poludniu, a my musimy isc do pracy, to ona mowi, ze moge isc na opieke bo w poniedzialek musi jechac na dzialke ( w sobote i niedziele nie musiala).

Albo inna: wracamy kolo 17.30-18 z pracy i przedszkola (po drodze jeszcze zakupy) a ta stoi pod drzwiami z pretensjami, ze nas jeszcze nie ma a ona chciala zobaczyc Konradka. Nie zapowiedziana, nie zaproszona. Przeciez moge miec jakies plany i wszystko musze zmieniac bo babcia przyjechala do wnuczka bo jej sie tak chcialo. :-/

Gość renet

Malgoska13, no tu akurat to nie popre babci bo mnie jej zachowanie tez sie nie podoba ja staram sie nie odmawiac moim dzieciom opieki nad wnusia kiedy tego potrzebuja,byle by nie naduzywali mojej dobroci. ;-)

:mrgreen: jakby co nie narzekam akurat na siedzenie mi z dzieckiem przez babcie jedna mieszka bliziutko, wiec bardziej wykorzystana a i nie powiem, ze w pewnym momencie troche przesadzalam ale czasami mysli sie po fakcie

Ogolnie rzecz biorac babcie sa jak najbardziej ok, ale trzeba pamietac, ze sa rowniez tylko ludzmi i maja prawo popelniac bledy, jak rowniez maja prawo do wlasnego zycia. Zreszta kto ich nie popelnia. Ale musze przyznac, ze czasem o tym zapominamy. Niestety.

Gość renet

niuniaspadi, twoje rozumowanie podoba mi sie. :-D

Gość renet

Wiele babc pracuje bo niestety do emeryturki troche jestesmy za mlode,ale jakos czas dla wnukow znajduja.

Gość renet

Lata pracy juz mam gorzej z wiekiem ,jestem jeszcze za mloda na emerytke. :-o

Gość renet

joa1983, no to niestety trzeba pracowac zeby latek nazbierac wiec jeszcze duzo bedziesz musiala popracowac zeby te nedzne grosze potem dostac.

Gość renet

Jesli byly podczas nauki to chyba tak,bo szkole to zaliczaja.

To pewnie ci sie licza :lol:

Dziewczyny a ja wychodze sobie czasem z moja psiapsiolka.

I M mi nie robi z tego powodu wyrzutow :-)

po tygodniu siedzenia z malym,chociaz pare godzinek sie nalezy :mrgreen:

szkola sie liczy i praktyki tez, bo musza Cie zatrudnic na paraktykach na jakis etat wiec chyba po cos na praktykach zatrudniaja :->

Zaloguj się, aby obserwować