Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renet

jak czesto wasi mezowie wychodza sami z domu.

Polecane posty

Joa ty tobys chciala tylko prezenty :lol:

Dzis wyslalam z samego rana i wiesz co nawet na poczcie nie psioczyli, ze taka wielka kwota.

:lol: :lol: Joa nie musisz kasa, wystarczy jak zaplacisz w naturze listonoszowi :lol: :lol: Napewno sie zgodzi :lol: :lol: :lol:

justyna, chyba lepsza listonoszka niz malo urodziwy listonosz-przynajmniej ja bym wolala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja mam brzydkiego listonosza, ktry czesto w nosie grzebie :shock: :shock: :shock:

a u rodzicow mialam ciacho :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: fajny byl ale glupi, prosty i pusty jak beben Rolling Stone'sow :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jak zaliczyl wszystkie laski z jednej ulicy, zmienial rejon i szedl tam gdzie jeszcze rzadnej nie stukal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jak zaliczyl wszystkie laski z jednej ulicy, zmienial rejon i szedl tam gdzie jeszcze rzadnej nie stukal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hahahahahahahahhahahahhahahhaahhahahah az strach takiego do domu wpuscic bo jeszcze za dobrze zrobi;];]

ja tez kiedys malam fajnego listonosza....to byloa jakies 12 lata temu i zakochalam sie jak oszalala....do dzis wsppominam ta milosc...nieststy za duzo pil i zgubilismy wspolna droge......

justyna, chyba lepsza listonoszka niz malo urodziwy listonosz-przynajmniej ja bym wolala
prawda,tez tak sadze
ja mam brzydkiego listonosza, ktry czesto w nosie grzebie

hahahahahahhahahahahahahah :mrgreen:

Mój facet bardzo często wychodzi sam z domu, bo ćwiczy sporty walki, a konkretniej judo. Codziennie ma treningi, a często po nich idzie z chłopakami na piwo. Ciesze się, że ma jakąś pasje i nie siedzi całymi dniami w domu przed telewizorem. Już niedługo będzie miał urodziny i chciałabym mu kupić nowe kimono, które widziałam w tym sklepie http://ultrafight.pl/kimono-judo/ . Jak myślicie powinnam go zapytać, które chciałby dostać, czy lepiej zrobić mu niespodziankę?

Zaloguj się, aby obserwować