Skocz do zawartości
Gość renet

Jak szybko schudnac-dobre rady.

Polecane posty

Gość renet

Macie moze dobre rady na szybkie schudniecie,czy same stosowalyscie jakies srodki godne polecenia.Podzielcie sie z nami waszymi wiadomosciami na ten temat bo napewno sie przydadza niejednej mamie.

Gość moko

dobra rada to odchudzac sie rozsadnie a nie szybko.

Ja polecam metode montignaca.

Tez slyszalam co nieco o tej metodzie i ciekawa jestem, czy ktoras z Was ja stosowala?

[ Dodano: 19 Sierpien 2006, 16:45 ]

A tak pozatym, to oprocz diety dobrze by bylo zapewnic sobie jakis dodatkowy ruch np. rowery, piesze wedrowki, aerobik czy silownia lub basen. Tylko wtedy mozemy liczyc na trwale rezultaty.

Poczytalam sobie troche o tej diecie ale tutaj

http://dietamm.com/forum/viewforum.php?id=1

Podoba mi sie, bo nie trzeba sie glodzic, ale widze ze dosc kosztowna jest. A ja jestem na etapie oszczednosciowym. Musze chyba jeszcze to dokladniej przeanalizowac i moze cos wykombinuje.

A Ty moko jak sobie na niej radzilas i czy nadal stosujesz jej zasady? I czy nie masz efektu jojo?

Gość moko

nie stosuje juz tego, tylko z lenistwa i braku dostepu do internetu, gdyz korzystalam z porad internetowych. Dieta ta nie wymagala wyrzeczen, glodowki, idelanie schudlam, ba wymodelowalam swoja figure i schudlam w tych miejscach, gdzie powinnam tzn w udach, talii i biodrach. Polecam te diete. Trzeba byc konsekwentnym, wtedy sa rezulataty.

[ Dodano: 20 Sierpien 2006, 17:52 ]

Dobra odchudzam sie, za dwa tygodnie bede miec dostep do internetu i napisze o swoich postepach. Od jutra mam zamiar zmienic diete, wprowadzic cwiczenia :D

Gość moko

no dobra lekko nie jest. Zakupilam sobie tabletki - aplefit i magnez, codziennie cwicze ok 200 brzuszkow, rozne sklony, jazda na rowerze. Jem raczej normalnie (no jem malusio slodyczy) a na kolacje jem owoce. :D

Gość renet

To prawda ja tez jak sie denerwuje to chudne.

A ja i diety stosowalam i ruch - po pierwszym dziecku- i te glodowe i te racjonalne i nic nie schudlam i dalam sobie spokoj . po drugim znow przytylam i mam to w nosie. Doszlam do wniosku ze u mnie ma to podloze hormonalne i ciagle obiecuje sobie ze pojde na badania itd. i ciagle mi nie wychodzi :lol: Takze poki co musze kochac siebie taka jaka jestem :mrgreen:

zuza05, i tak trzymaj :mrgreen: :mrgreen:

bo najwazniejsze w tym wszystkim to jest zaakceptowac siebie, a pozniej juz idzie z gorki

ja powroce do tematu :mrgreen: ponoc najlepszy sposob na schudniecie to duzo sex'u :!: :!: :!: :!:(przed sniadaniem, podczas sniadania, po sniadaniu, przed obiadem, podczas obiadu, po obiedzie, tak samo z podwieczorkiem i kolacja i snem) ja osobiscie nie probowalam :mrgreen: :lol:

...a kazda porcja sexu to 1000 kalorii na minus :lol: :lol: :lol:

...kurde zeby to jeszcze prawda bylo , niejedna chodzilaby szczuplutka jak "szczypiorek" :lol: :lol:

....albo zmienic profesje :lol: :lol: przyjemne z pozytecznym polaczyc i jeszcze dodatkowo zarobic :lol: :lol:

saviera, no co Ty czego Ty nas tu uczysz :lol: :mrgreen: :lol: chyba ze chcesz nas do siebie na zarobek wziasc :-P

saviera, chodzilo mi o to, ze jako dobra "ciocia" polecisz nas komus z dzielnicy czerwonych latarn-masz blizej niz my :mrgreen: w sensie my to nie my bo ja nie zainteresowana :shock:

olivka_83, a kiedy w tym wszystkim znalezc czas dla dziecka :?: :?: przed sniadaniem po seksie czy przed seksem po obiedzie :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: