Skocz do zawartości
Gość renet

Jak szybko schudnac-dobre rady.

Polecane posty

saviera, chodzilo mi o to, ze jako dobra "ciocia" polecisz nas komus z dzielnicy czerwonych latarn-masz blizej niz my :mrgreen: w sensie my to nie my bo ja nie zainteresowana :shock:

OLIVKA ja tez wcale blisko nie mam , do Amsterdamu okolo 180 km :-?

saviera, ale to zawsze blizej niz my tu z PL ;-)

o aerobik-fajna rzecz :!: :!: tez bym sobie pochodzila :-D

Olivka zaraz za niemiecka granica , tez mozna w tej profesji zarobic :mrgreen: :lol: duzo panienek stoi na polskich drogach , pozatym w duzych miastach funkcjonuja jakies "Eskort Biura" , tam tez panowie i waluta placa , daleko wcale nie trzeba jechac :lol: :lol:

saviera, gdyby sie uparl to i 200 metrow ode mnie tez by zarobil albo przy najblizszej latarni wiec wiesz dla czcacego nic trudnego ;-)

z reszta o czym my tu rozmawiamy :shock:

zmienmy ten temat ;-)

....mialo byc o dietowaniu , a rozmawiamy o "panienkach" i mozliwociach .... :oops: :oops:

.....zmiana tematu :-D

ja mam diete mz(mnije zrec) i duzo cwicze .i zaczelam widziec efekty.

Ale cwiczenia wykonuje minimum 30 minut i zawsze sie staram, porzadnie zmeczyc i spocic!

no ja chodze na aerobik i pomagalo......ale teraz nie wiem czemu przytylam 2 kilo :roll:

Gość moko

Zastanawiam sie nad meridią....:confused:

Edytowano przez moko

Moko Ty jesteś zgrabniutka laseczka:)

A co to za cudo ten lek 4 kg w 1,5 tygodnia:eek: naprawdę nie źle.

Moja koleżanka stosowała jakieś tabletki z Czech, też po nich schudła- ale nie tak szybko.

Gość moko

edit

Edytowano przez moko

Moko ja się boję stosować takie środki. Popijam herbatki, czasem rano na czczo wodę z sokiem z cytryny- ale to bardziej na oczyszczenie organizmu z toksyn, ale nigdy nie stosowałam żadnego środka farmakologicznego na odchudzanie.

Gość moko

edit

Edytowano przez moko

Ja bym jednak nie polecał stosowania takich specyfików.

One są dostępne na receptę nie bez powodu.

Ich stosowanie może być niebezpieczne dla Twojego zdrowia i innych (nie wiadomo np. jak wpływają na zdolność kierowania pojazdami etc).

Ponadto ich działanie powinno być nadzorowane, bo samemu czasem trudno to ocenić i łatwo można przesadzić - a to może prowadzić do wyniszczenia organizmu.

Poza tym dochodzi jeszcze jedno niebezpieczeństwo.

To są na pewno środki z obrotu poza aptecznego, niewiadomego pochodzenia.

To mogą być tabletki o których piszesz, dokładnie takie jak w aptece, ale także mogą to być podróbki (których jest pełno w internecie) których działanie może być bardzo niebezpieczne (pal licho jeżeli nie zadziałają - gorzej jak coś ci się po nich stanie).

Jak już masz coś takiego brać to spróbuj uzyskać receptę i kup je w aptece.

Ja słyszałem już wiele razy o zatruciach lekami niewiadomego pochodzenia.

Uważaj i przemyśl to jeszcze raz!

EDYCJA:

Pozatym moko - obejrzałem Twoje fotki w wątku o sukniach ślubnych i z czego Ty się chcesz odchudzać??:confused:

Jesteś przecież bardzo zgrabna!

Gość moko

edit

Edytowano przez moko

moko zastanów sie trzy razy...leki działają różnie na każdy organizm a to, że ten jest na receptę to napewno sa spore podstawy...

...koleżance nic nie jest...no cóż być może, ale to nie znaczy, ze tobie nie bedzie

A stosowanie takich specyfików jak dla mnie uzasadnione jest tylko przy chorobliwej otyłości

Też bym chciała mieć takie problemy, troszkę więcej ciałka, całe życie byłam bardzo chuda nie mogę przytyć.

ja słyszałam o diecie kopenhaskiej można schudnąć nawet 20 kg w ciągu 2 tygodni

Ja duzo spacerowałam i chudłam tyle ile moja córka przybierała na wadze-od porodu jak wazyłam się z nią na rękach zawsze było tylesamo.

po pół roku ważyłam 4 kilo mniej niz przyd ciążą, a potem zaszłam w następną:) i znowu tyję:) to sie nazywa efekt jojo:rolleyes:

Martaa fakt spacerowanie pomaga w rzucaniu kilogramów, ja po pierwszej ciąży tez dużo spacerowała i udało mi się szybko wrócić do formy.

A ja teraz znów muszę się wziąć za siebie bo zbliża się wiosna i przydało by się trochę wyszczupleć:)

w diecie kopenhaskiejchyba niezly rygor trzeba trzymac a po tem jak sie rzuce na jedzenie........ to bede wazyc wiecej niz waze na zasadzie jojo ale tez musze cos robic bo tyje mi sie

ja słyszałam o diecie kopenhaskiej można schudnąć nawet 20 kg w ciągu 2 tygodni

...a po dwoch tygodniach 30 kg spowrotem przytyc :cool: zbyt szybki spadek wagi nie jest dobrym sposobem odchudzania :)