Jump to content
Sign in to follow this  
qingde1974

Prezent dla przyjaciela - podziękowanie za przyjaźń

Recommended Posts

Mam problem z prezentem dla mojego przyjaciela. Znamy się ze sobą od bardzo dawna. Mamy po 24 lata. Teraz miałam bardzo ciężki czas - a on mimo, że był tysiące kilometrów ode mnie i sam miał problemy pomagał mi, wspierał mnie, był na "każde" moje zawołanie. Bardzo mi pomógł i bez niego bym sobie nie poradziła. Teraz przylatuje do Polski - w związku z tym chciałabym mu podziękować za ten czas kiedy tak mocno mnie wspierał. Wiem, że on nie chce za to jakiś prezentów, ale mi zależy na tym ogromnie żeby czuł, że doceniam to, że jest i był cały czas. Tylko kompletnie nie mam pojęcia co to może być - chciałabym coś zrobić sama żeby był to prezent od serca, a nie jakaś masówka z GH. Internet niestety mnie zawiódł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może fajnym prezentem dla przyjaciela, skoro znacie się tyle czasu, byłby...plakat z jakimś niebanalnym, odnoszącym się do niego napisem? Wbrew pozorom, plakat może się sprawdzić jako dekoracja pokoju, ja na przykład ostatnio sprawiłam swoje bratu w prezencie na urodziny właśnie plakacik. Sama nie jestem specem od grafiki, ale na szczęście mam zaprzyjaźnionego grafika, który się wszystkim zajął. A jeśli chodzi o wydruk, to polecam drukarnię internetową "drukarniaonline.pl". Firma rzetelna i sprawdzona, można składać u nich zamówienia 24h/dobę. Współpracuję z nimi służbowo i u nich też zamówiłam plakat. Tutaj znajdziesz ich wytyczne co do plakatu - https://www.drukarniaonline.pl/page/wydrukuj-sobie-plakat---instrukcja-krok-po-kr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że tutaj internet może zawodzić, bo to chyba powinno byc coś co was łączy, a w internecie dostaniesz tylko ogólne pomysły. Powinno to pewnie być coś co, gdy na to spojrzy przypomni sobie o jakiejś sytuacji związanej z tobą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×