Skocz do zawartości
Gość renet

co robi tata jak sam zostaje w domu?

Polecane posty

Gość renet

Czy tata daje sobie rade sam zostajac w domu?

Nie ma innego wyjscia. A pozatym to przeciez tez i jego dziecko i nie wyobrazam sobie, ze tata moglby nie uczestniczyc w wychowywaniu swojego dziecka. Michalinke bez obaw zostawiam z tata, wiem ze sobie poradzi.

Jak wracam, dziecko i dom jest w jednym kawalku :mrgreen:

Na razie :mrgreen: Bo z corci to niezly diabelek rosnie, charakterek to ona ma.

wszystko niby gra kiedy wracam, ale staram sie nie zwracac uwagi na bajzel w pokojach. ALe to wszedzie, na calych 43m2 :shock: julka w zabawie zapomina o jedzeniu, potrafi biegac na golasa. Ja sie tylko usmiecham i sprzatam przez reszte dnia :-/

czas z tata to u mnie w domu tance,skoki z wersalki na materace z lozek i straszne fikoly jak to moj adas mowi.sajgon w domu nieprzecietny,ale ile za to zabawy i ta radosc w oczach, sama to uwielbiam.

kiedy jak wrocilam z miasta to moi tancowali przy tureckiej muzyce a moj madry maz mial zalozona na szyje lancuszkowa smycz psa,ze niby taki z niego turek.a i na rece zawinal sobie kolczatke,ktora robila za branzolete.

gdyby mojemu zrobic zdjecie takie, to oboje mieliby butelki albo takie same albo jedna na dwoje... :-?

Gość renet

Zdjecie super ,no i odpowiednie flaszki. :-D

zdjecie super

a wracajac do tematu

moj jak zostaje z mala w domu to radza sobie super ze soba

i powiem szczerze ze czasami mi wstyd, bo mis ie tak nie chce pucowac domu, a on obiad ugotuje, posprzata, zajmie sie mala (chociaz wyczailam ze mala czasami siedzi u babci na dole, jak babcia nie jest w pracy, a on sprzata i gotuje :lol: ciekawe czy bys obie tak poradzil jakby mial to wszystko zrobic z pomoca malej)

a i obiad zawsze jakis wymyslny na mnie czeka :-P

moj jak zostanie z Olim w domu to spia razem :-/ czasem zdarza sie tak, ze jak wracam i pytam czy Oli jadl, slysze odpowiedz, ze:"nie bo przeciez spal caly czas i nie wolal jesc..." wrrr..

Gość renet

olivka_83, to jak twoj facet nie bedzie wolal jesc to ty mu nie dawaj nic dopuki nie poprosi. :lol:

renet, ale wiesz maz Olivki jeszcze zawola, a Oliwierek bezposrednio nie krzyknie : "OJciec jesc bo glodny jestem" :-P

Jak jestem z synkiem to nie jest to znowu jakies swieto. Tworzymy rodzine i spedzamy razem tyle czasu ile sie da i w taki sposob jak tylko mozna. Czasem sie z nim bawie, czasem to on mi pomaga tak jak potrafi - asystuje np. przy robieniu kanapek, a czasem sam sie soba zajmuje: sklada klocki, jezdzi samochodzikami czy ogladnie bajke. Nie wiem, ale to dla mnie jakies takie naturalne. W koncu to nie jest tesciowa, ze nie wiadomo jak zagadac, zeby nie ugryzla ;-)