Skocz do zawartości
Gość renet

co robi tata jak sam zostaje w domu?

Polecane posty

Narazie nie gadamy tylko oficjalnie dziendobry i dowidzenia, pozyjemy zobaczymy kto to wie co bedzie dalej, przeciez to moj pierwszy raz.

Renata, nie to zebymm Cie straszyla ale pewnie jeszcze nie raz sprzeczki beda taka mentalnosc tesciowej i synowej :-/

Gość renet

joa1983, Renata, czy aby napewno macie zawsze racje jesli chodzi o tesciowe.

renet, nie zawsze .... raz jedna przegina raz druga....nie ma tak ze zawsze jedna strona jest zla...ale tak samo jedna strona jak i druga powinna umiec sie przyznac do bledow

joa1983, Renata, czy aby napewno macie zawsze racje jesli chodzi o tesciowe.

Ja nie mam tesciowej.A z matka czasem sie klocimy.Na szczescie nie o Hanie.Mama rozumie,ze to ja jestem na biezaco w sprawach maluszkow i nie podsyla mi swoich pomyslow z lat mlodosci :lol:

Mój nie ma za często okazji się wykazać, bo bardzo dużo pracuje, ale kiedy nadarza się taka okazja, to owszem radzi sobie bardzo dobrze. Wydaje mi się nawet, że jest lepiej zorganizowany niż ja i potrafi znacznie więcej czasu wygospodarować na odpoczynek i rozrywkę.

Staram się wszystko ogarniać i podobno nieźle mi wychodzi. Ostatnio kochana żonka zleciła mi misję, żeby przykleić naklejki na szyby, a dzieci oczywiście w domu były, ale jakoś poszło. Jednak wszystkie remonty wolę robić jak jestem sam w domu, wtedy na spokojnie można sobie robić...