Skocz do zawartości
saviera

Jakiej muzyki sluchacie ?!

Polecane posty

dziubek1000, widze wlasnie widze:D:D

[ Dodano: 1 Grudzien 2006, 14:07 ]

wreszcie podpoczywam.........

chyba łatwiej by mi było powiedzieć czego nie słucham :D bo chyba prawie wszystkiego,

no chyba tylko disco polo nie słucham :D

Ja podobnie jak Ty 1Mamut też słucham prawie wszystkiego oprócz disco polo

Głównie Jazz ale to co jest też miłe dla ucha. żadne łupanki nie uznaję. Cóż chyba juz taki wiek:)

Witam, ja lubię muzykę amerykańską lub angielską, niestety polscy wykonawcy mnie nie przyciągają, nie umieją dobrze śpiewać, słucham głównie popu, techno oraz co może być dziwne, metalu:D

Zdecydowanie polski rock takie zespoły jak Lukstorpeda, akurat lub chłopcy z Placu Broni. Lubie mocne uderzenie, nie lubię nudy ;) Ballady i pop to zdecydowanie nie moje klimaty.

a ja słucham wszystkiego. A to ze względu na pracę gdzie mamy ciągle włączone radio. Ale coraz gorzej o dobre radio. Na niektórych stacjach reklamy są przerywane piosenkami. Tak rzadko tam muzyka leci.

słuchamy muzyki takiej ktora odrpeza w tym jakże dziwnym kraju trzeba mieć siły żeby żyć więc wolę muzyke relakscyjną - muzykę filmową ktora sprawia ze mozna odpocząć - najbardziej podoba mi się muzyka z filmu gladiator hanza zimmera - zwłaszcza początek

Szczerze to nie mam własnej ulubionej muzyki. Zawsze gdy idę biegać to puszczam sobie radio w telefonie, czasami mnie drażnią reklamy ale jakoś daję radę.

------------------------------------------------------------------

New Balance damskie

Edytowano przez poatrykk

Ja bardzo lubię w wolnych chwilach słuchać muzyki. To mnie relaksuje i odpręża. Najbardziej lubię słuchać disco polo bo ostatnio znowu wróciło do łask uśmiech Na stronie http://krajowy.biz/firma,disco-poloinfo znajdziecie mnóstwo informacji o nowych płytach i nadchodzących koncertach.

Ja się obracam głównie w kręgu muzyki klubowej, w wersji light czyli dance i house. Nie mogę się też doczekać sierpnia i wyjazdu do katowic na OFF Festival http://www.electronicbeats.pl/czytaj . Tam muzyka jest co prawda różnorodna, ale moim zdaniem to najlepsze wydarzenie muzyczne jakie odbywa się w Polsce

U mnie króluje disco-polo. Sorry wiem, że możecie myśleć o mnie różne rzeczy ale ją lubię. Wchodzę na http://www.disco-polo.info/ i wyszukuję codziennie nowe kawałki. Tam znajduję wszystko.