Skocz do zawartości
saviera

Jakiej muzyki sluchacie ?!

Polecane posty

Nie bardzo jestem na Topie polskiej muzyki . Moim tegorocznym Hitem lata zostal Piasek "I jeszcze ..." , w Polsce sluchalam tego na okraglo :mrgreen: Dzisiaj sobie piosenke sciagnelam i slucham na okraglo , a moj malzonek siedzi i smieje sie ze mnie.... ;-)

A ja w kazdym gatunku muzyki znajduje cos co mnie zainteresuje chociaz jedna piosenka ale sie znajdzie ulubionego gatunku nie mam mam bardzo zroznicowane gusta pod tym wzgledem

Ja najbardziej uwielbiam muzyke instrumentalna w wykonaniu moich ulubiomych wykonawcow: Mike Oldfield,Vangelis i niektore utwury Jeana M.J.Przy niej najlepiej mi sie wypoczywa,rozmysla,uspokaja.Inne gatunki muzyki tez lubie jezeli maja ladne utwory.

dziubek1000, tych dwoch ostatnich znam ale nie kojarze z utworami wiem ze maja znane ale nie moge skojarzyc:/

joa1983, zebym wiedziala jak to przaz GG bym ci przeslala z jeden utwor ale maz w pracy a ja wole nie kombinowac bo szlaban bedzie jak cos zbroje :-P :lol: :mrgreen:

dziubek1000, hahahhahahah klikasz wyslij plik na moim kontakcie i w dokumentach czy gdzie to masz klikasz dana piosenke:) ale ni ekombinuj bo sie zatesknimy za dziubkowa jak szlaban bedzie:)