Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
niuniaspadi

A czy wypada pojsc do lozka na pierwszej randce?

Polecane posty

A ja nie wiem czy bym poszla uwazam, ze tak samo mezczyzna jak i kobieta maja swoje potrzeby - oczywiscie wszystko w miare rozsadku.....a czy ja bym poszla??? nie mam pojecia - chyba nie ale nie potepiam tych, ktorzy tak zrobili

joa1983, ja tez mysle tak jak Ty, kazdy musi sam wiedziec co ma robic, i jesli komus nie robi roznicy czy to pierwszy randka czy 30 to jego sprawa, wkoncu mala to nie mydlo i sie nie zmydli :-P

Przyznaje Wam racje , to nie jest mydlo :-D

...ale to tez nie smietnik :-P

....tak odrazu na pierwszej randce , to chyba jednak brak poszanowania dla samej siebie . Dobrze jeszcze kiedy facet okaze sie w porzadku i nie poleci klepac jezorem , niestety nie da sie ukryc faceci pod tym wzgledem czesto sa gorsi niz baby . Wtedy nie mowi sie ze to on sie "puscil" , tylko ze ona sie sku...la . Kobieta zawsze zostaje ta najgorsza :-/

saviera, ja mialam na mysli w miare rozsadku czyli ze nie robi tego bez przerwy a jezeli nie ma partnera a ma potrzebe....

Joa ja tez juz tylko z mezem randkuje :mrgreen: :lol:

....pogadac mozna przeciez , teoretycznie , teoretycznie ...... :-P :lol: :lol:

joa1983, a tesciowa?? :mrgreen:

[ Dodano: 8 Listopad 2006, 18:41 ]

to czasem gorzej niz sam maz :mrgreen: :mrgreen:

Gość renet

olivka_83, jestes pewna ze tak jest masz jakies porownanie :?: :?: :?:

Gość renet

olivka_83, to ciekawe czyzby JOA sie skarzyla :?: :?:

Bo ja nie pamietam zebym z jej mm rozmawiala o rozmowach na forum . :evil: :evil:

Gość renet
saviera, u mnie na szczescie tez nikt nie czyta hahhhhahaha

renet, a kto napisal, ze chodzi o Ciebie :?: :?: :?: pokaz mi chociaz jeden watek gdzie napisalam o Tobie lub Twoim synu.

Gość renet
joa1983, a tesciowa?? :mrgreen:

[ Dodano: 8 Listopad 2006, 18:41 ]

to czasem gorzej niz sam maz :mrgreen: :mrgreen:

renet, czy ja napisalam :" JOA TWOJA TESCIOWA?" ??????????????????????????????? Renet nie czytaj miedzy werszami :!: :evil:

[ Dodano: 8 Listopad 2006, 21:49 ]

wyjasniam: nie chodzilo mi o Ciebie Renet tylko ogolnie, ze tesciowa to czasem gorzej niz sam maz, jakby przeczytal. I oswiadczam, ze mam porownanie na mojej tesciowej itd. wszystko jasne :?:

eee renet to chyba raczej z tych lepszych tesciowych,skoro joa udziela sie z nia na jednym forum i tak na luzie sie wypowiada.ja nie wyobrazam sobie zebym razem ze swoja tesciowa forumowala,chyba,ze ojciec rydzyk ma jakies forum. :-P

Joa masz SUPER tesciowa , Ci zazdroszcze naprawde takiej rowniachy :-D

Zastanawiam sie jednak czy piszac tutaj , wiedzac ze Renet wszystko czyta , nigdy sie nie chamujesz ?! Chodzi o to czy czasem cos przemilczysz lub niedopowiesz , coby tesciowa zle nieodebrala :?:

Kurde bo ja to pilnowalabym sie chyba strasznie :-P :mrgreen:

Gość renet

saviera, mysle ze czasami cos tam przemilczy ale ona chyba mnie juz zna i wie ze ja sie tu swietnie bawie i nie wszytko biore do siebie bo i po :?: co

Czasami z tesciowych mozna miec lepszego kumpla niz z wlasnej matki ,znam takie przypadki :lol: :lol:

Zaloguj się, aby obserwować