Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
niuniaspadi

A czy wypada pojsc do lozka na pierwszej randce?

Polecane posty

Renet dlatego uwazam ze jestes SUPER tesciowa :mrgreen: Takiej tesciowej to ze swieca szukac . Tesciowe przewaznie w swoich synkow zapatrzone w synowych wrogow widza :-?

....Joa potrafi to docenic ?!

Gość renet

saviera, poznalas ja juz chyba i wiesz jaki z nie zakapior ale nie jest tak zle czasami mamy rozne zdania ale trzeba zawsze jakis problem rozwiazac tak by nie pozabijac sie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

co do jakomy to sie smialam z tego Rydzyka :mrgreen:

A szczerze czasami sie chamuje, bo moglyby czasami wyjsc jakies afery a my obydwie uparte jestesmy...moze niektore rzeczy mi sie ni epodobaja ale wole przemilczec tak samo pewnie w druga strone...a my sie klocic nie mozemy bo wybucha III wojna swiatowa wtedy.......

A ja sie pochwale ze tez mam super tesciowa no itescia i nieoddalabym ich za zadne pieniadze :mrgreen: sa naprawde kochani :mrgreen:

to ci dobrze dziubek.ja tam swoich moge komus oddac,chytra nie jestem,lubie sie dzielic jak mi na czyms nie zalezy. :-D

Każdy ma swoje przekonania i tutaj nie ma co dyskutować. Na tym portalu https://facezbok.pl/ np. jest wiele panow ktorzy od razu proponuja takie spotkania. Wszystko jest dla ludzi, kwestia naszych zasad.

Zaloguj się, aby obserwować