Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renet

Sex w okresie ciąży.

Polecane posty

Gość renet

Pewnie to pytanie zadaje sobie każda ciężarna kobieta, czy uprawiać,czy nie albo do którego miesiąca .

Edytowano przez Nadin

Coraz wiecej kobiet ma problemy z donoszeniem ciazy i inne. Im mlodsze pokolenie tym wieksze.

Ja sama mialam problemy wiec seks odszedl na dalszy plan.

Gość renet

A ja sie zastanawiam dlaczego mlode pokolenie jest takie slabe,co jest tego przyczyna,za moich czasow sex uprawialo sie prawie do konca ciazy i mlode dziewczyny nie mialy problemow z donoszeniem ciazy.

ja kochalam sie dopoki moglam ;-) w zasadzie do ostatnich dni przed terminem ale juz nie tak czesto jak na poczatku po tym jak dowiedzialam sie, ze "dziecka nie bedzie" juz nie mialam na nic ochoty, nie chcialam zyc a co dopiero sie kochac...

osobiscie z ciaza nie mialam zadnych problemow :lol: mam nadzieje, ze w drugiej bedzie identycznie ;-)

Toksyny i siedzaca praca

[ Dodano: 21 Sierpien 2006, 22:58 ]

I nie ma co porownywac pokolenia,bo teraz sa gorsze warunki :-(

Nie, to cos innego. Ja mam prace chodzaco - biegajaca i od poczatku mialam problemy. To nie to. Moja mlodsza siostra, ktora teraz jest w ciazy tez ma problemy a byla okazem zdrowia. Nie jest to chyba wina pokolen, ale faktycznie jak lezalam na patologii ciazy, to bylo bardzo duzo kobiet w ciazy z problemami, w roznym wieku. Moze to wina srodowiska?

Ja tez mialam zabronione i jeszcze musialam lezec plackiem przez 9m :-(

Oplacalo sie mam teraz piekne dziecko.

ja moglam i chcialam

a ostatni raz byl chyba tydzien przed porodem:D az glupio sie przyznac, powiedza sexoholiczka:D

A ja cala ciaze nie dopuszczalam meza do siebie :-) taka glupawka ogarnela mnie,balam sie sexu ;-) teraz sie z tego smieje :-)

My narazie nie mozemy

ale poki co najwazniejszy jest dzidzus

odbijemy sobie po porodzie :mrgreen:

Ja sie balam, ale czasami sie zdarzylo - potem lekarz zabronil bo przyspieszalam sobie porod

Na poczatku ciazy nie moglam caly 1 trymestr.W nastepnych pan doktor juz pozwolil bo problemy znikly ale ja nie chcialam bo sie balam.W sumie kochalismy sie tylko 2-3 razy.

ja mialam ochote przez cala ciaze i ganialam za mezem, ale on sie bal ze uszkodzi dziecko :lol: :lol: , pod koniec ciazy to nawet lekarz mi kazal czesto sie kochac :ANAL: zeby wywolac porod, ale wtedy juz mi sie nie chcialo bo uroslam do rozmiarow slonia i nie mialam sily

Zaloguj się, aby obserwować