Jump to content
Sign in to follow this  
mazi88

Kamera z funkcją elektronicznej niani

Recommended Posts

Czy ktoś z Was miał styczność z kamerką którą można stosować również jako elektroniczną nianię?? Szukam takiego urządzenia na prezent.

Mi mąż kupił taką kamerkę zaraz po narodzinach córeczki, żebym się trochę mogła wyspać;) Podejrzewam, że to też trochę dla psychicznej równowagi dobre rozwiązanie. Jak będziesz wybierać to wybierz taką, która ma możliwość sterowania za pomocą telefonu i dobrze nagrywa w nocy bo to będzie najbardziej potrzebne i użyteczne.

KaniaM a jaki Ty masz model?? Miałabym chociaż jakiś punkt zaczepienia do czego mogłabym porównać kamerkę Xblitz zachwalaną przez znajomą.

KaniaM a jaki Ty masz model?? Miałabym chociaż jakiś punkt zaczepienia do czego mogłabym porównać kamerkę Xblitz zachwalaną przez znajomą.

mam dokładnie taką jak ta z linku http://allegro.pl/obrotowa-kamera-xblitz-isee-hd-ip-wifi-niania-i6556803966.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=201872, nie wiem czy to ten model o którym piszesz ale firma się zgadza

marka się zgadza. Ale to inny model. O tej kamerce Xblitz również sobie poczytam.

A to już nie wystarczy zwykła niania, żeby usłyszeć płacz dziecka?

Sign in to follow this