Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
12daroos

Materiały reklamowe

Polecane posty

Hey, właśnie otworzyłem firmę i poszukuję drukarni, jaka w odpowiednich cenach zrealizuje mi wizytówki, kołonotatniki a także teczki reklamowe. Nie chciałbym kupować tych wydruków od drukarni z allegro.pl ponieważ jakoś nie mam przekonania do nadzwyczaj tanich towarów, nie bez przyczyny są tańsze ich prace. Zastanawiam się jaka jest różnica pomiędzy drukarnią internetową, a typową standardową stacjonarną drukarnią ? Generalnie wyszukałem w internecie ofertę drukarni drukpolska.pl i zastanawiam się czy im właśnie nie zlecić wszystkich wydruków, drukował ktoś u nich jakieś materiały reklamowe czy też inne produkty ? Fajnie byłoby znaleźć sprawdzoną drukarnie i zawsze drukować w jednej, a być może Wy macie jakieś sprawdzone drukarnie, w jakich drukujecie swoje materiały reklamowe ? Jest wstanie ktoś mi pomóc ?

Jeśli chodzi o drukarnię, to z czystym sumieniem mogę polecić drukarnię internetową "drukarniaonline.p". To firma, która działa w Polsce od kilkunastu lat, ma spory zasięg i co najważniejsze, cechują ich rzetelność i profesjonalizm. Służbowo zlecam im wydruki różnych materiałów, ulotek, wizytówek, od ponad dwóch lat i jeszcze się nie zawiodłam. Realizują nawet zamówienia na cito, wymagają jedynie, aby materiały do wydruku były przygotowane przez zleceniodawcę starannie. Tutaj - https://www.drukarniaonline.pl/page/jak-przygotowac-plik-do-druku można znaleźć ich wytyczne. W ogóle drukarnie internetowe są tańsze i wygodniejsze - zamówienia można składać całą dobę.

Dobrze jest zacząć od dobrej reklamy i promocji firmy, to zawsze przynosi dobre efekty. Na pewno w każdej sytuacji sprawdzi się reklama na ciekawych gadżetach, np takie torby http://www.izisport.pl/produkty.html z nadrukiem logo firmy są idealne jako gadżety reklamowe

Takie materiały to chyba podstawa w biznesie :) Ale możesz pojsc jeszcze krok dalej i zainwestowac w marketing internetowy. Najlepiej w pozycjonowanie stron super sprawa. Szczegolnie jak wynajmiesz do tego porzadna firme jak np http://sfeo.agency wtedy na pewno poczujesz to w przyplywie klientów

A czy masz już wszystko zaprojektowane? Tym też ktoś musi się zająć. Zajrzyj na przykład na stronę, znajdziesz tam bardzo dobrą ofertę od agencji reklamowej. Myślę, że Ci się spodoba.

Trudno zacząć i połapać się w całym marketingu przy nowej działalności, projekt wizytówek jest ważny, ale są istotniejsze sprawy. Rusz do agencji interaktywnej, która zrobi dla ciebie wszystkie działania promocyjne, np. reklamę w internecie, pozycjonowanie stron oraz stworzy dla ciebie nowoczesną wizytówkę internetową.

Pozycjonowanie stron jest bardzo ważne, ale jeśli prowadzisz lokalną firmę (bo mówiłeś, że potrzebujesz ulotek itd.) to warto też zainwestować w gadżety promocyjne - jeśli będą dobrej jakości to na pewno dobra opinia o Twojej firmie "pójdzie w świat" :)

Bardzo wazne również są gadzety reklamowe. bardzo fajnie działają w praktycznie każdej firmie. Np. taki pendrive reklamowy jest bardzo przydatnym prezentem dla waszych klientów, a jezeli kupicie sobie ich spore ilości to nawet tego nie odczujecie ;)

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości firmy pozycjonującej to według mnie możecie skorzystać z oferty http://seosklep24.pl/ gdzie możecie znaleźć mnóstwo bardzo dobrej jakości linków pozycjonujących z których warto skorzystać. Zajrzyjcie na ich ofertę i rezultaty wielu firm, są naprawdę niezłe. Klient jest dla nich wszystkim, świetne podejście - wysoka jakość linków w zakresie Trust Ranków - super sprawa i mega rezultaty osiągnąłem dzięki nim !

Zaloguj się, aby obserwować