Jump to content
Sign in to follow this  
teresa30

W co gracie w wolnym czasie?

Recommended Posts

W jakie gry gracie w wolnym czasie? - na komputerze, tablecie lub smartfonie. A może gracie w jakieś gry planszowe albo karciane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W planszówki gram dość często, w gry karciane także, natomiast w komputerowe już nie. Czasami gram jednak na telefonie, tak dla odprężenia, w zręcznościówki, gry logiczne, łamigłówki, quizy, itp. - ostatnio gram w Quizowanie, gdzie wraz z innymi graczami odpowiada się na przeróżne pytania, można sprawdzić swoją wiedzę, tutaj http://www.mamkomputer.info/quizowanie-sprawdz-swoja-wiedze/ jest o niej trochę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A do moich ulubionych gier należy elotek - https://elotek.pl. Jeszcze tutaj chyba wszyscy forumowicze nie mieli okazji zetknąć się z tego typu, więc pokrótce wyjaśniam. To serwis internetowy obsługiwany przez Totalizator Sportowy, który umożliwia granie na komputerze albo na komórce w przeróżne gry liczbowe. Ja poznałam go dzięki znajomym i teraz, od czasu do czasu gram w Lotto albo w Multi Multi. Nie ma wprawdzie wielkich milionowych wygranych, ale przy odrobinie szczęścia można liczyć na całkiem niezłe wyniki. Ja w każdym razie jestem zadowolona z takiego sposobu spędzania wolnego czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×