Skocz do zawartości
uszatek

Jak dbacie o swoja cerę???

Polecane posty

Dla mnie najlepszym kremem pod słońcem jest krem Ziaja z masłem kakaowym:)

Następnie krem z serii Sopot tez Ziaji - lekko brązujący, relaksujący.

Na drugim miejscu - Nivea.

Uzywam również peelingi firmy AA.

Ostatnio wyprobowałam maseczki w saszetkach - do jednokrotnego użytku. Tez bomba!

A czy używacie podkładów i pudrów?? :)

pytam z ciekawości. Ja nie używam.

pozdrawiam mamcia Oliwierka :roll:

Hej ciesze sie, ze zajrzałaś do nas.

Ja nie używam pudru, podkładów i bardzo rzadko sie maluje:))

Gość moko

w mojej łazience na I miejscu jest krem nivea soft i zwykła nivea, gdyz mam sucha skore. Peelingów nie używam, używam podklalu loreala - świetny jest - tzn używam wtedy gdy zanika opalenizna, w okresie od kwietnia do września nie maluje fluidami twarzy. Uzywam za to codziennie tuszu do rzes. No i to wszystkie moje kosmetyki do twarzy, które obecnie używam.

Po co Wam to wszystko?? Ja nie używam i żyje.

Co nie znaczy, ze jestem nie zadbany brushteeth

ja ostatnio kupilam bardzo dobry peeling do twarzy z Miraculum-rewelacja. Nie stoduje czesto ale zawsze po zimie na zmeczona twarz:)

w sumie nie wiem po co nam to wszystko, ja nie wyglądam źle bez makijazu a maluje tylko oczka:) kiedyś sie pudrowałam i moja mama zawsze powtarzała: " z małpy lalki nie zrobisz" :lol:

pozdrawiam

Ja używam kremów z serii AA do cery wrażliwej. Posiadam rownież roznego rodzaju maseczki, gdyż uwielbiam je kupować! Niestety nie zawsze chce mi sie je stosować :oops:

Zacznę od tego, że mam bardzo wrażliwą skórę i nie mogę stosować pierwszego lepszego kosmetyku, bo większość z nich mnie podrażnia. Stosowałam kilka produktów typowo aptecznych, ale były one dla mnie zbyt drogie i musiałam z nich zrezygnować, bo nie stac mnie na kupowanie kosmetyków, które kosztują po 70-100zł. Zaczęłam szukać informacji o pielęgnacji skóry wrażliwej i trafiłam na ten artykuł http://www.lirene.pl/artykuly/pielegnacja-skory-wrazliwej , który bardzo pomógł mi w poprawie sposobu mojej pielęgnacji skóry a także w odpowiednim doborze kosmetyków.

Robię maseczki z dead sea mud. Trzymam ok 10 minut i cera gładsza. Lubię domowe sposoby, więc maseczki domowe, albo u kosmetyczki, jak mniej czasu na takie przyjemności.

Moim zdaniem dobry krem do twarzy to podstawa. Warto postawić na naturalne kremy do twarzy, np. http://triny.pl/160-kremy-do-twarzy. Każdy kosmetyk naturalny zrobiony tylko z organicznych składników będzie działał lepiej niż kosmetyk chemiczny. Wystarczy poznać się trochę na składach kosmetyków i czytać, co kupujemy :)

Jeśli chodzi o pielegnacje skóry, to w miesiącu chodzę do kosmetyczki na zabieg kwasem migdałowym a także maskę algową a także na co dzień uzywam kosmetyków dr Irena Eris, bo najlepiej działają na moją skórę. Mają krótki, ale bardzo dobry skład, nie zawierają zbędnych składników, które mogą zapychac skóre i sa przy tym stosunkowo tanie, a ja kupuje je jeszcze taniej, bo na tej stronie http://blip.pl/sklep/dr-irena-eris/ znalazłam kupony rabatowe, które wykorzystuje robiąc zakupy. Polecam, bo można na prawdę sporo oszczędzić.

Ja uważam, że od czasu do czas naprawdę warto udać się na wizytę do profesjonalisty :) Ciekawe zabiegi mozna znaleźć tutaj: http://lespa.pl/medycyna-estetyczna/ - bardzo dobre podejście do każdej osoby i super doradztwo :) Myślę, że fajnie dobiorą zabieg do konkretnej osoby, polecam :)

przede wszytki trzeba doprać sobie odpowiedni puder i krem, dodatkowo co tydzień robię maseczkę i peeling a na co dzień maluję się mineralnym pudrem z annabelle minerals który jest lekki i dzięki minerałom dba o moją skórę. Oczywiście wieczorem ZAWSZE trzeba pamiętać o całkowitym demakijażu , toniku i kremie :)

Mi znajoma ostatnio poleciła stosowanie kolagenu :) Ważne jest jednak by wiedzieć jak stosować kolagen platinum bo tylko wtedy można zauwazyć rewelacyjne efekty :) Do tego kolagen jest naturalny, więc nie uczula zupełnie.

Ja chodzę 2 razy w miesiącu do kosmetyczki i ona robi mi różne kosmetyczne zabiegi pielęgnacyjne. Warto o siebie dbać w sposób profesjonalny. Oczywiście na co dzień też dbam o skórę twarzy.

Ja tez chodzę do kosmetyczki. W domu też staram się dbać używając kremów ale niektórych zabiegów na twarz nie można przeprowadzić w warunkach domowych. Ostatnio zdecydowałam się na peeling chemiczny w Twoim Zaciszu http://www.twojezacisze.pl/oferta/peelingi-chemiczne.html ze względu na nierówności na skórze twarzy powstałe po leczeniu trądziku. Jestem mpo dwóch zabiegach - widać juz znaczną poprawę. Domowymi peelingami raczej bym nie dałam rady poprawić wyglądu skóry.

Aby dbać o cerę, koniecznie trzeba używać sprawdzonych produktów, a najlepiej kosmetyków naturalnych. Ostatnio znalazłem takie http://bleuet.pl . Co o nich sadzicie? Sprawdzą się?

ja używam tylko naturalnych i delikatnych kosmetyków bez sls i aromatów ponieważ moja skóra reaguje strasznie, piecze i swędzi.

to polecam ci do makijazu kosmetyki annabelle, są mineralne, wiec podraznien zero, 4 skladniki tylko, wiec idealnie pod twoja cere, bo ciebie uczula jakis dany skladnik kosmetyku