Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nikon

wakacyjny wyjazd

Polecane posty

Jeżeli Bułgaria, to polecam gorąco ofertę biura https://www.atas.pl/ Byliśmy tam w zeszłym roku z chłopakim i na pewno jeszcze wrócimy. Złote Piaski to bestsellerowy młodzieżowy kurort do którego od lat zjeżdżają tysiące młodych ludzi. Jest to typowo imprezowy kierunek w ofercie dostępny w dwóch opcjach - luksusowym autokarem lub szybki przelot samolotem. Wypoczywamy na szerokiej, piaszczystej plaży lub przy basenie, a wieczorem i w nocy szalejemy w niekiepskich barach i klubach. W trakcie pobytu czeka nas niezapomniana impreza w świetle ultrafioletowym. Impreza zaczyna się wyjątkowym biforem razem z animatorami PARTY BOSS! Podczas bifora otrzymujemy specjalne koszulki, które będziemy mieli okazję przemienić w wyjątkowe, imprezowe kreacje. W klubie czekać będzie na nas międzynarodowe towarzystwo, fotobudka oraz czerwony dywan i ścianka do zdjęć. W swoim życiu byłam na wielu imprezach, ale nie spodziewałam się, że to właśnie w Bułgarii będę się najlepiej bawić i imprezować.

Ja celuje w tym roku w polskie miasta. Zaczynamy naszą trasę od Poznania. Tam mamy zamiar wynająć auto w wypożyczalni fatcar.pl, jest to super opcja na wycieczki w Polsce. Zamierzamy tak robic w kazdym miescie zeby jak najwiecej zobaczyc ;)

Zaloguj się, aby obserwować