Skocz do zawartości
niuniaspadi

Szczepic czy nie szczepic - oto jest pytanie!

Polecane posty

żadna szczepionka z zalecanych nie jest konieczna :) a to są zalecane szczepionki przy wyjazdach w ciepłe kraje :) My zaszczepiliśmy tylko AVAXIMEM, bo są to bakterie zabite a np przy durze brzusznym jest ona żywa !!

Darrunieczka masz rację ta szczepionka jest naprawdę godna uwagi. Chyba zaczepimy ją nasze dzieci.

dziewczyny siostry córeczka miesięczna ma ostrą biegunkę, jest w szpitalu podejrzewają rotawirusy, zupełnie nie wiemy co robić,czy jesteśmy w stanie pomóc jakoś dziecku w tej chwili?

Ludzie , którzy nie szczepią dzieci na takie podstawowe choroby jak tężec czy rożyczka , odra itp. według mnie popelniają błąd. Dzięki szczepieniom te choroby zniknęły praktycznie całkowicie i im więcej osób nie szcepi , tym szybciej wrócą. Więc trzeba.

z tym na kleszcze to radzila bym sie wstrzymac mi osobiscie pani doktor odradzila mimo ze mieszkamy w terenie zadrzewionym przy lasach mowila ze szczepionka ta niewiele moze pomoc a wstrzykiwane bakterie przy dzieciach co czesto choruja moga wywolac powiklania

Szczepienie dzieci na wszystkie zadkie choroby osłabiają dzieciaka , a nie są one aż takim zagrożeniem. Myślę , że są na rynku środki , ktore nie są inwazyjne i też chronią przed kleszczami , moje dziecko na szczęście nic nie złapało dzięki maściom.

Szczepienie dzieci na wszystkie zadkie choroby osłabiają dzieciaka , a nie są one aż takim zagrożeniem. Myślę , że są na rynku środki , ktore nie są inwazyjne i też chronią przed kleszczami , moje dziecko na szczęście nic nie złapało dzięki maściom.

Coraz więcej rodziców decyduje się na nie szczepić dzieci, ja nie uważam, że to dobry ruch. Ja byłam szczepiona wiele razy i nic mi nie jest. Swoje dziecko też szczepie, uważam, że dzięki temu oszczędzam mu wiele cierpienia w które może zapaść bez tego.

Jeśli dziecko ma biegunkę z rotawirusa, to niech on lepiej wyjdzie, nie ma sensu powstrzymywać biegunki. Zastanawia mnie to, co czytałam na ulotce szczepionki przeciwko ospie wietrznej. Pisze na niej, że może wywołać... ospę wietrzną. To jaki ona ma sens?

No właśnie też mam ten dylemat!

Posiadam znajomych co szczepią się przeciwko grypie, ale dla mnie to jest zbędny wydatek niczemu nie służący!

Zdecydowanie bardziej wolałabym sobie postawić takie bańki- http://www.medplus.pl/

Dlaczego już ich nikt prawie nie stosuje?

Kiedyś były bardzo popularne!

No pewnie że warto jest się szczepić ale jeszcze szczególnie ważne jest aby zażywać odpowiednie witaminy. Taka witamina jak d3 nazywana także witaminą życia ma cudowne właściwości na ochronę naszego życia. Dlatego też gorąco polecam zajrzeć na stronę internetową http://www.naturalnawitaminazycia.pl/niedobor-witaminy-d-objawy gdzie dowiemy się o znaczeniu witaminy d3 a także jakie są pierwsze objawy niedoboru. To bardzo ważne aby w odpowiedni sposób zadbać o nasze zdrowie i to właśnie w taki sposób.

Szczepić, szczepić i jeszcze raz szczepić. Nie dajcie sobie wmówić że to niedobre dla waszego dziecka i powoduje choroby.

My wykonujemy tylko podstawowe szczepienia (WZB, gruźlica itd) absolutne minimum, aby dodatkowo nie obiążac organimu dziecka.