Skocz do zawartości

Polecane posty

Ze swojej strony polecam Srs Body Fit:

dermatic.com.pl/srs-body-fit-5ml.html - naprawdę fajny środek, który totalnie zmniejsza cellulit. Wprawdzie jest to w formie zabiegu w gabinetach kosmetycznych ale warto. Może nie jest to takie tanie ale w przeciwieństwie do tych wszystkich reklamowanych w gazetach oraz telewizji kremach oraz balsamach działa i sama widzę u siebie naprawdę dużą rożnicę.Tak więc jeśli macie już dość cellulitu to proponuję sobie wypróbować.

Warto jest to połączyć oczywiście z aktywnością fizyczną.

Dobre są domowe pilingi, na przykład ze zwykłej grubej soli lub cukru i jakiejś oliwy lub oleju. Jeśli są połączone z masażem, na pewno poprawią krążącą limfę. Sporo pomaga też regularny ruch, zwłaszcza ud i pośladków, około 3, 4 razy w tygodniu.

Nie wiem czy wiecie ale cellulitu też są odmiany. Może być cellulit wodny jak i tłuszczowy, warto przed podjęciem walki upewnić się z czym mamy walczyć. Bardzo fajnie ta kwestia została opisana na http://usuwaniecellulitu.weebly.com/ Można na tym blogu również wyczytać o sposobach zwalczania "skórki pomarańczowej"

Tyle już walczę ze swoim cellulitem, że pozostało mi go tylko zaakceptować. Polecam tę metodę także Wam! Póki panowie nie orientują się, czym jest cellulit, nawet nie zauważą, a jak zauważą, to kochanego ciałka nigdy dość ;) Jak przyjrzycie się paniom na plażach, oczywiście nie teraz, chyba że w Australii niebawem, to zobaczycie, ile pięknych kobiet ma cellulit. I wiecie co? I nic! Zaakceptujmy siebie takimi jakimi jesteśmy! Bo jesteśmy piękne: z cellulitem czy bez! Taka jest moja opinia, ale ja się nie znam ;)

Kobietki wszystko jest dla ludzi i oczywiście powinnyśmy pracować troche nad naszym ciałem, samopoczuciem. Ale pamietajcie, skąd płynie nasza prawdziwa siła: http://domyslenia.com/332/Kobiecosc-to-nie-ladna-twarz zapewniam was, ze was meżczyzna zazwyczaj nie zauważa waszego celulitu, widzi za to silną piekna kobiete zdolną do podarowania najpiekniejszej rzeczy, nowego życia. :)

Niestety pomimo tego, że jestem bardzo szczupła to i tak borykam się już od dawna z cellulitem. Najgorzej jest oczywiście po zimie, kiedy mam dużo mnie w ruchu. W lato jest łatwiej go zmniejszyć, bo można popływać w jeziorze, pójść na rower czy nawet po prostu więcej spacerować. Nigdy nie udało mi się do zlikwidować całkowicie, zawsze coś tam pozostaje. W zimie jedyne co mi trochę pomaga to masowanie ud robionymi własnoręcznie peelingami z cukru gruboziarnistego i oliwki. No a potem jakiś balsam na cellulit.

Chyba każda z nas ma cellulit. Nie wierze w istnienie kobiet, które nie mają cellulitu. Sama nabawiłam sie go głównie po ciąży. Moja skóra nie wyglądała za dobrze, miałam z tego powodu kompleksy :( Na szczęście jakiś czas temu się ich pozbyłam. Cellulit bardzo się zmniejszył oraz widzę go praktycznie tylko ja. Co mi pomogło?

odpowiednia dieta

ćwiczenia fizyczne

oraz okłady borowinowe

Na stronie możecie sobie poczytac o tym jakie mają wspaniałe działanie na organizm:

sulphur.com.pl/product/borowina-plus/

Borowinę mozecie kupić w każdej aptece a nawilza skórę oraz redukuje cellulit. Jest super.

Nie mam problemu z cellulitem, ale kilka lat temu miałam spory problem. W moim przypadku wystarczyło stosowanie odpowiednich kosmetyków i picie sporej ilości wody w ciągu dnia. Teraz nie mam nawet kawałka skóry, który dotknięty byłby skórka pomarańczową.

Mnie osobiscie na cellulit pomógł sport, duża ilość wody, a także kosmetyki antycellulitowe, które stosowałam. Nie mogę Wam podać jednego konkretnego produkty, którego używałam, bo używałam ich kilka i każdy bardzo dobrze działał. Mogę Wam jedynie doradzić, żebyście wybrały ten produkt, który ma oznaczenie Laur Konsumenta, bo na pewno będzie to produkt dobrej jakości, bo przecież konsumenci nie głosowaliby na produkt złej jakosci. Ja tak zaczęłam robić z kosmetykami i nie tylko kosmetykami po przeczytaniu tego artykułu http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Laur-Konsumenta-zmiany-ktore-ciesza,wid,13117654,wiadomosc.html . Wybieram tylko te, które mają to oznaczenie i dzięki temu nie przepłacam kupując tylko drogie kosmetyki.

Moim zdaniem najlepsze są przede wszystkim ćwiczenia oraz sama dieta. Nie wiem czy wiecie, ale to właśnie nasze pokolenie ma z cellulitem największe problemy, bo wszystko co wpływa na jego uwypuklenie jest w żywności, która niestety jest modyfikowana :(

Ja jestem osobą szczupłą, ale też mam cellulit. Najlepiej działają u mnie ćwiczenie na uda + masaż bańką gumową. Niestety trochę się zapuściłam w tym roku i cellulit znów wrócił :mad:. Muszę się znów za siebie zabrać :).

to, że jesteś szczupła to jedno,ale może trzeba też zmienić to co jesz? dieta to nie tylko odchudzanie! :)

Dieta to skomplikowany proces. Moim zdaniem nie da się osiągnąć efektów ograniczając wyłącznie jedzenie.

Niestety często w parze z cellulitem idą rozstępy... A tu już trzeba walczyć z grubej rury ;) Warto się zastanowić nad laserowym usuwaniem rozstępów, to zabiegi trochę bolesne ale dające świetne efekty. Tego typu zabiegi można wykonać na przykład w Vici Clinic w Krakowie na św. Sebastiana. Już po 1-2 zabiegach widać efekty.

Na cellulit polecam przede wszystkim odpowiednią dietę i ćwiczenia. Warto jeść jak najwięcej warzyw i owoców, orzechów, kiełków i ryb oraz pić bardzo dużo wody. Powinno się natomiast ograniczyć spożywanie soli i tłustych, ciężkostrawnych potraw. Co do ćwiczeń polecam przede wszystkim bieganie lub jazdę na rowerze. Jeżeli chodzi o zabieg to ja jednak radziłabym najpierw przetestować domowe sposoby, a jak naprawdę nie będzie żadnych efektów to najwyżej wtedy o nim pomyśleć. Można też wspomóc się masażem antycellulitowym, naprawdę bardzo fajna rzeczhttp://www.biomedical.pl/uroda/masaz-antycellulitowy-6150.html. Ja regularnie robię sobie peeling kawowy i efekty są :)

Szczerze powiedziawszy to tez by mi sie przydala jakas dieta. Niestety jeszcze nie trafilam na taka, ktora bylaby latwa w utrzymaniu. Macie moze jakies sprawdzone, dobrze zbilansowane diety ktory nie wymagaja az tak wielu wyrzeczen? Dodatkowo zastanawiam sie nad czyms co pomogloby mi spalic troche tluszczu. Slyszalam dobre opinie o herbacie czerwonej, nawet znalazlam sklep gdzie dokonam zakupu http://www.bifix.pl/nasze-produkty/horeca Napiszcie mi prosze czy rzeczywiscie bedzie to wspomagalo trawienie az w tak duzym stopniu. Ewentualnie prosze o jakies inne rekomendacje. Pozdrawiam

Jeżeli chcemy się odchodząc to nie zawsze mamy czas na to by iść na siłownie lub zdecydować się na jakąś inną aktywność fizyczną. Dlatego dobrym pomysłem jest siłownia domowa . Wystarczy kupić dobrą matę, kilka hantelków, może jakiś rowerek stacjonarny.W każdej wolej chwili można z tego korzystać.