Jump to content
Sign in to follow this  
ewated

kredyt dla firm

Recommended Posts

Serdecznie polecam http://skadfirmowapozyczka.pl/, po ostatnich kłopotach finansowych dosłownie uratowali mi tyłek. Tylko skorzystałem z ich strony interetowej. Wybrałem kwotę i okres spłaty pożyczki na naszej stronie internetowej. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymałem błyskawicznie, maksymalnie w ciągu godziny. Prawidłowo wypełniony i kompletny wniosek przyśpieszył decyzję, którą przekazali telefonicznie lub mogą też mailowo. Super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o dobry kredyt na mieszkanie w dzisiejszych czasach lepiej skorzystać z ofert szybkich pożyczek ale ratalnych ! Wtedy oprocentowanie macie dużo niższe, pożyczki chwilówki między innymi w takiej firmie jak POŻYCZKA to dobra opcja z szybką decyzją !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szybkość w przypadku takich pożyczek jest nieoceniona! Dlatego musze powiedzieć, że ta firma na pewno jest dobra. Na pewno inna, podobną ofertę ma https://bosspozyczka.pl Bardzo szybka pożyczka do 10 tys. złotych przez internet. Szybka decyzja i wplata tak do 24h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam lubię i ufam tego rodzaju firmom. Jeśli szukacie czegoś ciekawego, to zerknijcie koniecznie na http://www.credy24.pl/ - tam macie zestawione ze sobą najlepsze oferty i wydaje mi się, że nie ma absolutnie niczego, co mogłoby zagrozić porównywarce, jeśli chodzi o jakość oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat "firmowy" i dotyczy finansów, więc się pod niego podczepię, może mi coś podpowiecie. Chodzi o to, że w mojej branzy większość faktur wystawia się z odroczonym terminem płatności i do tej pory nie miałam problemu z kontrahentami. Do tej pory, bo jeden z partnerów biznesowych zwleka z zapłatą faktury. Potrzebuję bardzo tych pieniędzy od niego, a kolega poradził mi, żebym skorzystała z pomocy firmy "Monevia", zajmującej się kupnem faktur. Poczytałam trochę o nich - https://www.monevia.pl/jak-to-dziala/ i działają tak, że kupują ode mnie faktury, ja dostaję kasę, a oni zwracają się o zwrot kosztów do mojego dłużnika. Jak myślicie, warto decydować się na takie rozwiązanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×