Jump to content
Sign in to follow this  
wrotka

Skład wody do picia dla dzieci

Recommended Posts

Co prawda moje dzieciaki już dość duże, ale zastanawiam się czy lepiej podawać im wodę mineralną czy źródlaną do picia? one żadnych soków napojów gazowanych nie piją, tylko i wyłącznie wodę. A gdzieś kiedyś słyszałam, że jak czegoś jest za dużo w wodzie to może się to odbijać na zdrowiu, nie mogę teraz znaleźć tego artykułu. Co piją wasze dzieciaki, jaką wodę? i patrzycie na skład?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem dla dzieci lepsza źródlana, tylko pamiętajmy, że tym najmniejszym wodę tak czy siak warto przegotować :) Na co zwracać uwagę w składzie możesz tutaj przeczytać https://www.darnatury.pl/woda/sklad-mineralny, my tą wodę pijemy w firmie - bardzo dobra w smaku i jak widać jakość też wysoka. A i brawo za to, że Twoje dzieciaki piją tylko wodę, tak najzdrowiej i wiem jaka to trudna sztuka tak pociechy nauczyć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że woda źródlana będzie najlepszym rozwiązaniem. Jest zdrowa, mogą pić ją wszyscy bez żadnych obaw. Zwróćcie koniecznie uwagę na ofertę od firmy Iwoniczanka: http://iwoniczanka.pl/produkty/woda-zrodlana/, możemy zamówić wodę w szklanych butelkach do domu czy też do biura. Moim zdaniem to świetna i bardzo wygodna opcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×