Jump to content
tutelitury

Jaki płyn do higieny intymnej stosujecie??

Recommended Posts

Jest super plyn na bazie kwasu mlekowego, bez barwnikow i sztucznych zwiazkow zapachowych o nazwie Lactacyd. A w razie jakiegos dyskomforu, polecam plyn ginekologiczny Lactacyd o obnizonym ph. Do kupienia w aptece. Swietnie goi podraznienia i inne dolegliwosci a takze polecany, po terapii lekowej, w przypadku dolegliwosci kobiecych.

Ja polecam żel do higieny intymnej - nagietek A.T.W. - ma delikatny przyjemny zapach i nie podrażnia skory. Producent zapewnia ze jest to żel hypoalergiczny do skory wrażliwej i przeciwdziała zapaleniom.

Uważam tez, ze dobry jest żel do higieny intymnej z wyciągiem z nagietka Idea 25, Tess- również ma przyjemny zapach i nie podrażnia skory.

Edited by Nadin

a ja się wyłamuje;]

soraya - najfajniejszy ten dla kobiet w ciazy taki w zielonej buteleczce i AA HELP obydwa antybakteryjne łagodzą podrażnienia ten drugi leczniczy przy delikatnych stanach zapalnych

Mi się wydaje, że antybakteryjne płyny to nienajlepszy pomysł. Choć specjalistką nie jestem..

a dlaczego???:) moim zdaniem chyba właśnie dobre zapobiegają jakimś infekcjom itd

Wydawało mi się, że takie antybakteryjne, to mogą tez zabijać te dobre bakterie...Ale mogę się mylić ;)

hmmmm a to ja nie wiem, ale to chyba ma takie skladniki ktore maja pomoc kobiecie w higienie (takie jego zastosowanie) a nie jeszcze utrudniac

piczka jaka kurna sylwia tez sie wypowiada a do mnie sie czepnela patrzcie ja zawsze pachne higienicznie phi

Płyny do higieny intymnej raczej powinny według mnie chronić naturalna florę bakteryjną, albowiem zbytnie jej wyjałowienie może właśnie prowadzić do narażenia na grzybice czy infekcje.

phi ja sie nie znam te ktore ja uzywam nic mi nie wyjałowia i nic mi sie nie dzieje

mnie reklama skusiła na laktacyd taki z bakteriami mlekowymi czy coś i nie powiem jestem zadowolona:)

Guest moko

mnie reklama lakcatydu wkurza a zwłaszcza Żanetka :D