Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwia.wk

jakie lozko dla przedszkolaka?

Polecane posty

dzis wybieram sie na poszukiwania zastanawiam sie m.in nad tym z brw co o nim sadzicie??

oraz slucham waszych propozycji!

Szerokosc – 146 cm

Glebokosc – 75 cm

Wysokosc – 62 cm

Powierzchnia spania – 180 cm x 71 cm

SOFA_AUTKO.jpg

ja tez zaczynam myslec nad lozkiem dla Olka :mrgreen: wypatrzylam super lozko w Ikei za 300 zl, ktore rosnie razem z dzieckiem, poczawszy od 135 cm, mozna rozciagnac na dlugosc az do 206 cm. Kolor bialy i metalowa "rama".

Co do tego zdjecia zamieszczonego wyzej, to jak mam byc szczera-nie podoba mi sie :-/

dorianowi sie podoba ale mi wydaje sie malo solidne wczoraj w abrze widzialam super duzy a'la fotel kolorowy super chyba go kupimy.

my mamy normalne lozko drewniane z materacem kokosowym. Sonka spi w nim jak skonczyla 2 lata.

Super mi sie podoba :->

wlasnie podobne ma Gabrysia tylko wyzsze i ciut grubsze oparcia po bokach, podlokietniki ha ha czy jak to nazwac, no i jedna poducha do oparcia plecow nie dwie, tylko ze nasza jeszcze spi w lozeczku ale ma duze to miejsca jeszcze sporo

Nasz synek idzie do komunii w przyszłym roku, więc jest trochę większy niż przedszkolak, ale też mam z nim problem "łóżkowo-meblowy" i liczę na Wasze podpowiedzi. W trakcie wakacji chcemy mu z mężem kupić nowe łóżko. Pierwszorzędna jest dla mnie sprawa bezpieczeństwa, dlatego rogi, ostre kanty w łóżku są wykluczone. Łóżko dla Kuby musi być też stabilne, myśleliśmy nawet o łóżku piętrowym w razie, jakby przyszedł do niego kuzyn czy kolega na noc. Mąż znalazł w sieci łóżka od "elies" - http://www.elies.pl. Waszym zdaniem, to dobre łóżka?

Dziewczyny ja mam łóżko od polskiej firmy produkującej meble - Marti Meble - podrzucam Wam link do sklepu http://martimeble.pl/14-lozka-dla-dzieci-dzieciece . Mają naprawde fajne meble dziecięce. Maluchowi kupiłam łóżko z kolekcji Matylda - takie piętrowe ale pod spodem można postawić biurko np albo zrobić miejsce zabaw. Marti ma duży wybór mebli, zerknijcie sobie, z pewnością coś wybierzecie.

Zaloguj się, aby obserwować