Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renet

A dlaczego sie wstydzimy.

Polecane posty

Gość renet

Asiolcza zaproponowala temat przedstawienia naszych rodzin na zdjeciach ,a widze ze nie ma wpisow czyzbyscie sie wstydzily wlasnych rodzin,tu nie chodzi o konkurs na miss polonia.Mysle ze chodzilo jej oto zebysmy widzialy jak wygladaja nasze rodziny,chyba macie sie czym pochwalic.Kazda z nas chwali sie dziecmi a dlaczego niechce pokazac calej swej rodziny???Nikt nikogo nie ocenia po urodzie ,nie oto tu chodzi.

Wiesz renet, mysle ze tu nie chodzi o wstyd, ale o anonimowosc. Internet daje mozliwosc bycia anonimowym. Nie kazdy jest gotowy pokazac swoja rodzine w internecie i trzeba to uszanowac. Podziwiam osoby, ktore maja odwage pokazac siebie i rodzine w internecie. Ja jeszcze do nich nie naleze.

Pozdrawiam.

Gość renet

Kazdy ma swoje zdanie na ten temat i ja to oczywiscie szanuje,ja sie nie boie gdyz uwazam ze niema czego.

Renet musle tak samo jak Ty. :)

ja sie nie boie gdyz uwazam ze niema czego.
Mam nawet swoja stronke w necie.

w necie jest tak ,ze jak sie pokazesz w jednym miejscu to jestes juz wszedzie. my tez mamy swoja stronke, ale dostep do naszych fotek maja tylko nieliczni i wydaje mi sie, ze tu nie chodzi o wstyd.

tu bardziej chodzi o anonimowosc jakas tam gnoje lubia sie bawic programami i robia fotomontaze np

Do niedawna dawalam w internet zdjecia mojej rodzinki - zle sie skonczylo :cry:

Tak wiec teraz tylko dzieci i czasem ja sama - osoby, w imieniu ktorych moge sie wypowiadac i decydowac :mrgreen:

pozdrawiam

Zaloguj się, aby obserwować