Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
olivka_83

Zakupy - razem czy osobno?

Polecane posty

Zawsze razem :-) moj maz sie nie raz zlosci ale i tak lubie z nim zakupy :-) A nawet kocham :-) :-)

a myśleliście o zakupach on line? My czesto razem przed snem przegladamy i zamawiamy ubrania bez wychodzenia z domu, najczesciej na goodlookin bo przyjaciolka poleca.

Zależy wszystko, jakie zakupy. Jeśli chodzi o standardowe, to wolę trochę poszwendać się z mężem, kupić najpotrzebniejsze produkty, a przynajmniej dzięki jego obecności wiem, że nie wydam za dużo. Czasem jednak pozwalam sobie na odrobinę relaksu i wybieram się z siostrą lub mamą na zakupy "ciuchowe". Co miesiąc odkładam kilka groszy na drobne wydatki, więc potem mam co wydawać. Ewentualnie pozostaje internet. Wierzcie lub nie, ale za sprawą porównywarek internetowych można trafić naprawdę na fajne przeceny. Ja ostatnio wyszukałam w ten sposób botki na koturnie - http://www.ceneo.pl/Botki/Rodzaj_obcasa_Podeszwa:Na_koturnie.htm

My na większe zakupy jeździmy do Auchana, a mniejsze z reguły robię w Lewiatanie, bo mamy tam najbliżej i jeśli chodzi o wędlinę czy mięso to jest zawsze świeże, a to z Auchana już mi się zdarzyło, że nie było zbyt fajne :/

my zamawiamy sobie wspolnie na goodlookin ubrania, za jedna przesylka, znamy swoje rozmiary... Lubie ubrania ktore dobrze sie noszą i dobrze piorą.

Jak wygląda w dzisiejszych czasach moda męska ? Co jest trendy a co nie ? Jeśli szukacie informacji w tym zakresie to polecam blog o modzie męskiej i ofertę obuwie do garnituru świetna opcja na zakup dobrej jakości ubrań w niezłych cenach i to najnowszych kolekcji modowych ! 20% na zniżki całego asortymentu - sklep z eleganckimi ubraniami męskimi najwyższych lotów, jakość ponad wszystko !

Jeśli chodzi o zakupy, to staram się robić je przez internet,. Wbrew powszechnemu przekonaniu, promocje w sieci wcale nie muszą być niższe niż przeceny towarów w sklepach stacjonarnych. Fajnym rozwiązaniem są również porównywarki cen, ja na przykład sprawdzałam ostatnio na ceneo botki na koturnie - http://www.ceneo.pl/Botki/Rodzaj_obcasa_Podeszwa:Na_koturnie.htm. Samochodu już bym pewnie przez internet nie kupiła, ale tańszy sprzęt agd/rtv, jak laptop albo pralka, czemu nie? Możecie mi wierzyć lub nie, ale kupowanie przez internet naprawdę się kalkuluje.

Mojego męża to nawet wołami nie zaciągnie się na zakupy. Jak musi coś sobie kupić to już jest chory, a w sklepie spędza jakieś 10 minut. Podchodzi do sprzedawczyni mówi, że potrzebuje buty w rozmiarze 45. Mówi, że mają być sportowe lub eleganckie. Pani sprzedawczyni coś mu przynosi, on mierzy jak są dobre to kupuje i tyle. 10 minut z zegarkiem w ręku. Ale i tak stara się robić zakupy przez internet. Mówi, że wychodzi taniej i to jeszcze ze zniżkami z https://blip.pl/mivo-shoes/ może mieć buty znanej marki o kilkadziesiąt złotych taniej niż by kupił w sklepie.

Na zakupy chodzimy osobno. Moja żona najchętniej zamieszkałaby w galerii handlowej, co mnie strasznie irytuję.

Zaloguj się, aby obserwować